Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2021 » Лютий » 19 » Нова програма Ощадбанку з використанням портфельних гарантій держави робить кредитування бізнесу більш доступним

Розміщення новин компаній

Нова програма Ощадбанку з використанням портфельних гарантій держави робить кредитування бізнесу більш доступним

Значно зменшені вимоги до забезпечення за кредитом – таку перевагу для позичальників має нова програма кредитування Ощадбанку з застосуванням портфельних гарантій держави.

В рамках урядової програми представникам мікро-, малого та середнього бізнесу надаються державні гарантії до 70% від суми кредиту.

Кредити за портфельними гарантіями надаються суб’єктам господарювання з річним чистим доходом (виручкою) від реалізації до 50 млн євро або кількістю працівників до 250 осіб. Максимальна сума кредиту – 100 млн гривень.

Важливо, що кредитування за портфельними держгарантіями можна поєднувати з іншими державними програмами, в тому числі з програмою «Доступні кредити 5-7-9%» (в частині інвестиційних та антикризових кредитів).

На початку цього тижня Ощад оголосив, що він першим серед держбанків перетнув позначку у 2 млрд грн таких кредитів.

_______________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 253 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz