Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Экспорт/импорт » 2019 » Июль » 10 » Нові партнери на Африканському континенті

Размещение новостей компаний

Нові партнери на Африканському континенті

Распечатать: Нові партнери на Африканському континенті | Комментировать: Нові партнери на Африканському континенті
ПрАТ «АвтоКрАЗ» відвідала делегація однієї африканських компаній. Мета візиту - ознайомлення з вантажівками важкого класу, що здатні працювати в складних умовах африканського бездоріжжя.

Гості високо оцінили різноманітність представлених моделей, а також можливість технічної уніфікації автопарку, що значно спрощує замовнику обслуговування техніки. Після ретельного огляду зразків автомобілів, вивчення можливостей тренінг-центру, під враженням демонстрації всюдихідних можливостей КрАЗів на полігоні, зарубіжні гості додали своїй зацікавленості конкретних обрисів. В першу чергу, з метою закупівлі буде розглянуто моделі техніки КрАЗ, які успішно зарекомендували себе в багатьох країнах Африки. Це - повнопривідні тривісні моделі сідельних тягачів КрАЗ-6446, КрАЗ-6443, цистерни для транспортування води та палива на базі всюдихідного шасі КрАЗ-63221, рефрижераторні фургони і самоскиди. Зусиллями технічної команди автозаводу будуть сформовані унікальні специфікації обраних моделей, що задовольняють запити саме конкретного замовника.

Можливість прямого контакту з виробником - очевидна перевага для споживачів при виборі великовантажної техніки КрАЗ для свого бізнесу.

Підводячи підсумок прийому делегації, можна з упевненістю заявити про закладений фундамент довгострокового співробітництва з новим міцним партнером «АвтоКрАЗу».
__________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 89 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz