Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Виробництво » 2021 » Лютий » 26 » Новокраматорський машинобудівний завод (Краматорськ, Донецької області) підвів підсумки господарської діяльності в 2020 році.

Розміщення новин компаній

Новокраматорський машинобудівний завод (Краматорськ, Донецької області) підвів підсумки господарської діяльності в 2020 році.

Новокраматорський машинобудівний завод (Краматорськ, Донецької області) підвів підсумки господарської діяльності в 2020 році.

Основні техніко-економічні показники відображають позитивну динаміку. У порівнянні з 2019 роком обсяг продажів склав 100,9%, випуск товарної продукції - 100,4% (у тому числі на експорт - 118,2%), відвантаження товарної продукції - 100,2%.

Середньомісячна зарплата працівників НКМЗ в порівнянні з 2019 роком збільшилася на 6,9% і склала 17329 грн. При цьому середньомісячна зарплата одного відрядника зросла на 8,5%, склавши 22801,2 грн., одного верстатника - на 13,3% до 27329,5 грн.

У числі найбільших замовлень, виконаних підприємством у 2020 році - підйомно-поворотний сталерозливний стенд для Дніпровського металургійного комбінату (Кам'янське, Україна), два млини Південному гірничо-збагачувальному комбінату (Кривий Ріг, Україна), потужний рудно-грейферний перевантажувач для металургійного комбінату «Запоріжсталь» (Україна), чотири прохідницькі комбайни П-110 гірникам Караганди (Республіка Казахстан), два відвалоутворювача для Навоїйського гірничо-металургійного комбінату (Республіка Узбекистан).

Новокраматорський машинобудівний завод - велике машинобудівне підприємство із замкнутим циклом виробництва, що спеціалізується на випуску прокатного, металургійного, ковальсько-пресового, гірничорудного, гідротехнічного, підйомно-транспортного і спеціалізованого обладнання.
____________________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 205 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz