Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Интернет и технологии » 2019 » Июль » 13 » Олег Винник – перший співак у світі, чий образ з’явився в Google Pay та Apple Pay

Размещение новостей компаний

Олег Винник – перший співак у світі, чий образ з’явився в Google Pay та Apple Pay

Распечатать: Олег Винник – перший співак у світі, чий образ з’явився в Google Pay та Apple Pay | Комментировать: Олег Винник – перший співак у світі, чий образ з’явився в Google Pay та Apple Pay
Эпиграф:

Зорі прозорі вгорі,
Вам спиться, чи не спиться?
Вила на місяць новий
Молода вовчиця


Неймовірно гарна новина для шанувальників сучасної української музики. Відомий серед молоді артист № 1 в Україні, лауреат премії M1 Music Awards 2018 в номінації «Співак року» та найкрасивіший (за версією журналу Viva!) чоловік Олег Винник потрапив на обкладинку карток Digital Skin від ПриватБанку.

Досить важливо, що Олег – перший в світі артист, чий образ з’явився на діджитал-скінах від Google Pay та Apple Pay.

Прес-служба ПриватБанку щиро вітає виконавця.

Щоб змінити обкладинку, переконайтеся, що додаток Privat24 на смартфоні оновлено до останньої версії. Після цього в розділі «Меню карток» зайдіть у підпункт «Дизайн картки» та оберіть потрібне зображення.
___________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 112 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz