Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2021 » Березень » 4 » Ольга Байцар відповідатиме за напрям мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку

Розміщення новин компаній

Ольга Байцар відповідатиме за напрям мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку

За результатами об’єктивного конкурсу наглядова рада Ощадбанку рішенням від 2 березня 2021 року призначила Ольгу Байцар на посаду члена правління Ощадбанку, відповідального за мікро-, малий та середній бізнес (ММСБ). Вона розпочне роботу на новій посаді 23 березня 2021 року. Контракт розраховано на 5 років.

Вищу освіту Ольга Байцар здобула в Донецькому державному університеті економіки та фінансів. Загальний стаж роботи в банківській сфері – 25 років.

Кар’єра Ольги Байцар почалась у Донецькому відділенні Промінвестбанку. Згодом вона працювала в Першому українському міжнародному банку (ПУМБ) та Райффайзенбанку Україна. Протягом 12 років Ольга посідала керівні посади в OTП банку, зокрема була директором департаменту корпоративних продуктів та сервісів. Останні два з половиною року Ольга Байцар обіймала посаду заступника голови правління – члена правління Акордбанку, де відповідала за розвиток напрямів корпоративного, малого та середнього бізнесу.

Головними завданнями Ольги Байцар на новій посаді будуть посилення позицій Ощадбанку в обслуговуванні представників мікро-, малого та середнього бізнесу та збільшення частки позик для таких клієнтів у загальному кредитному портфелі. Вона має забезпечити активну участь банку в державній програмі підтримки бізнесу «Доступні кредити 5-7-9%». Розвиток напряму ММСБ для Ощаду є пріоритетним.

Повноваження заступника голови правління Андрія Стецевича припиняються з 22 березня 2021 року. Наглядова рада Ощадбанку висловлює йому щиру подяку та бажає успіхів у подальших починаннях.
_____________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 330 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz