Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Комп'ютери та технології » 2020 » Вересень » 21 » Оновлення в пакеті G Suite, якого з нетерпінням чекали всі користувачі

Розміщення новин компаній

Оновлення в пакеті G Suite, якого з нетерпінням чекали всі користувачі

Компанія Wise IT, як Google Cloud Premier Partner, анонсує приголомшливу новину: тепер загальнодоступна функція спільного використання папок на загальних дисках в пакеті G Suite

Загальний диск - це безпечний простір для зберігання даних, яким легко керувати. Всі файли, додані на такі диски, знаходяться в колективному володінні співробітників, завдяки чому у них під рукою завжди будуть останні версії всіх документів.

Загальні диски дозволяють командам і організаціям зберігати файли, отримувати до них доступ і спільно працювати над ними. За допомогою даного нововведення ви можете надати загальний доступ до певної папки іншим користувачам або оновити доступ учасникам, щоб дати додаткові дозволи для роботи з певними папками на загальних дисках.

Під час запуску функція доступна через Диск в Інтернеті, Drive API, Drive File Stream і останні додатки Google Drive для iOS і Android. Він буде доступний через власну файлову систему ChromeOS в наступному випуску.

Деякі оновлення та нагадування:

Щоб узгодити розділ "Мій диск" і загальні диски, для папок в розділі "Мій диск" тепер будуть доступні ролі "коментатор". Раніше були доступні тільки ролі Viewer і Editor.

Роль менеджера, необхідна для переміщення папок між загальними дисками: переміщення папок між загальними дисками дозволене лише користувачам, які є менеджерами як у вихідному, так і в цільовому розташуванні.

Адміністратори: ця функція буде доступною для всіх доменів з включеними загальними дисками.
Кінцеві користувачі: ця функція буде доступною всім користувачам із загальними дисками.

Оновлення буде доступне: для доменів поступового випуску - з 16 вересня, для доменів запланованого випуску - з 6 жовтня 2020 рр.

Доступне лише для клієнтів: G Suite Business, G Suite Enterprise, G Suite for Education, G Suite Enterprise for Education, G Suite for Nonprofits і G Suite Essentials.

Недоступне для клієнтів G Suite Basic.
__________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 160 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz