Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » АПК » 2019 » Август » 21 » Органічні рекорди України презентують у Міністерстві

Размещение новостей компаний

Органічні рекорди України презентують у Міністерстві

Распечатать: Органічні рекорди України презентують у Міністерстві | Комментировать: Органічні рекорди України презентують у Міністерстві
Наприкінці серпня у приміщенні Міністерства аграрної політики та продовольства України розпочнеться фотовиставка «Органічні рекорди України», експозиція якої буде присвячена органічним рекордам, встановленим у різних куточках Україні і за її межами.

Так, відвідувачам нагадають про рекорд, встановлений під час проведення Агропорту у Львові, коли 20 поварів – членів асоціації «Західна Шеф Група» приготували 3906 кг органічної гречаної каші з м’ясом та грибами. Саме так вперше органічні виробники з усієї України надали свої продукти для спільної промоції. З Полтавщини, наприклад, привезли півтори тони гречаної крупи та 100 літрів олії. Харків’яни надали 300 кілограмів цибулі, київська компанія – 3 кілограми чорного перцю та півкіло лаврового листу. Фермери Львівщини, Волині, Тернопільщини дали 20 кілограмів грибів, 100 кілограмів моркви, майже 500 кг м’яса (телятини, яловичини та свинини), 15 кілограмів часнику, 50 кілограмів вершкового масла, а також тушонку, смалець та прянощі. Блюдо було приготовано повністю з сертифікованих органічних продуктів.

Також достойне місце на виставці отримає медовик-рекордсмен (11,27 м кв.), що було приготований в рамках 5-ї річниці Агропорту у Харкові. Для приготування цього смаколика, вагою 110 кілограмів, було використано 24 кілограми цукру, 400 органічних курячих яєць, 14 кілограмів борошна, 10 кілограмів органічних вершків та 6 кілограмів органічного меду.

Третім південним рекордсменом на експозиції стане органічний кизиловий морс, що було зварено підчас Херсонського Агропорту і для виготовлення понад 100 літрів якого було використано близько 20 кг органічного кизилу та 20 кг цукру.

Примітно, що і медівник і морс отримали офіційні сертифікати національного сертифікаційного органу «Органік стандарт», інспектори якого контролювали увесь процес від їхнього доставки до приготування.

Крім того, на фото виставці будуть продемонстровані світлини з Національного павільйону на виставці Biofach 2019, де Україна була презентована вшосте. Саме цього разу Україна на цьому заході представила рекордний асортимент національної української продукції від рекордної кількості виробників. І все це відбувалося на фоні найбільшого за всі часи українських павільйонів Національного прапору.

«Нам вдалося об’єднати виробників навколо спільної мети – популяризації українських органічних продуктів. А це і є головне досягнення. Вкотре ми всі знову зберемося в перший день виставки, щоб ще раз пригадати як це було та підвести підсумки. І час обрали дуже доречний – як раз у розпалі довгоочікуваного органічного Закону. На відкриття фотовиставки будуть запрошені усі дотичні до цих рекордів виробники. Їх близько 40. Сама фото виставка триватиме до наступної аграрної події – Агропорт Схід Харків 2019, – де і знайде своє логічне продовження», – повідомив Дмитро Титаренко, генеральний менеджер Агропорт України.

Організаторами рекордів виступили: ГС «Органічна Україна» та Agroportex.Bio

Фотовиставки проходитиме з 28 серпня по 27 вересня на території холу Міністерства аграрної політики та продовольства України за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 24. Вхід вільний.
Офіційне відкриття за участю органічних операторів та виробників відбудеться 28 серпня 2019 о 18:30

Акредитація для журналістів на pr@agroport.ua

Зарощуємо усіх бажаючих
________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Органічні рекорди України презентують у Міністерстві
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 116 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz