Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2021 » Січень » 14 » Ощадбанк та BookChef вчать українців краще розбиратись у мистецтві

Розміщення новин компаній

Ощадбанк та BookChef вчать українців краще розбиратись у мистецтві

Завдяки підтримці Ощадбанку видавництво BookChef видало дві популярні у всьому світі книги: «Ключові моменти в мистецтві» Лі Чешира та «Як розглядати картини» Сьюзен Вудфорд. Першу книгу присвячено опису 50 ключових історичних подій у сфері живопису. Друга праця – ґрунтовне дослідження понад сотні визначних картин, яке допоможе навіть непідготовленому читачу стати експертом у сфері образотворчого мистецтва. Обидва видання є бестселерами онлайн-платформи Amazon. Їх уперше перекладено та видано українською мовою.

«Ощадбанк популяризує мистецтво у своїх маркетингових комунікаціях протягом тривалого часу. Особливо це стосується напряму преміум-банкінгу, гаслом якого є вислів «Сучасний банк як мистецтво». Теми сучасного мистецтва ми використали в дизайні нашого сайта для преміум-клієнтів та в оформленні преміум-зон, а репродукція роботи «Кінь. Ніч» Анатолія Криволапа прикрасила платіжні картки Ощадбанку. Новий проект Ощаду з видавництвом BookChef – це спроба наблизити українців до найкращих взірців образотворчого мистецтва, зробити світові шедеври більш зрозумілими для читачів цих книг. До речі, клієнти нашого банку отримують такі книжки разом із преміальними картками», – відзначає Олена Ковальська, директор департаменту маркетингу Ощадбанку.

«Ці книги вирізняються легкою і лаконічною подачею інформації. Вони знайомлять читачів із найвизначнішими подіями, які вплинули на розвиток мистецтва, допомагають побачити те, що найкраще розкриває сенс картини, сприяють розумінню глибинного задуму митця», – розповідає Катерина Дем’янчук, керівник видавництва BookChef.

Про Ощадбанк

Ощадбанк – провідний український універсальний комерційний банк, 100% акцій якого належать державі. Він має найбільш розгалужену мережу установ та надає послуги більш ніж 7 мільйонам клієнтів: фізичним особам, підприємствам малого і середнього бізнесу, а також найбільшим компаніям України приватної та державної форм власності. Протягом п’яти років Ощадбанк очолює рейтинг «50 провідних банків України» від Financial Club.

Про BOOKCHEF

BookChef – видавництво світових бестелерів Ювала Ноя Харарі, Мішель Обами, Камерон Діаз, Білла Клінтона, Іцхака Адізеса, Лю Цисіня та інших відомих авторів. Ми мріємо, щоб важливих книг у вашому житті ставало більше, тому уважно обираємо не лише книжки, а й людей, які над ними працюють. Фантастику перекладають фани жанру, а книги для підприємців редагують фахівці з бізнесу. Лише коли людина живе темою, ви отримуєте глибокий, емоційний і якісний текст. Ми робимо все це, щоб сфокусувати вашу увагу на головному – на відповідях, заради яких ви читаєте наші книги. BookChef — книги, що формують особистість.
________________________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 208 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz