Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2021 » Березень » 26 » Ощадбанк видав перші позики за програмою «теплих» кредитів у 2021 році

Розміщення новин компаній

Ощадбанк видав перші позики за програмою «теплих» кредитів у 2021 році

Перші вісім позик на загальну суму 326 тис грн Ощадбанк видав у рамках нової державної програми «теплих» кредитів у 2021 році.

Позичальниками стали клієнти Сумського обласного управління. Загалом згідно з новою угодою, підписаної цього тижня між Ощадбанком та Держенергоефективності, до кінця року Ощадбанк видасть «теплих» кредитів на суму близько 300 млн грн.

До участі в програмі запрошуються громадяни, які хочуть підвищити енергоефективність своїх помешкань і таким чином зменшити витрати на оплату комунальних послуг. Умови програми передбачають, що частина енергоефективного кредиту компенсується державою. Так, державним агентством буде компенсовано 35% суми кредиту на придбання енергоефективних матеріалів та обладнання (але не більше 14 тис. грн), а також 20% суми кредиту (35% – для субсидіантів) на купівлю твердопаливних котлів у приватних будинках (але не більше 12 тис. грн). Цього року програму також було розширено на нові цілі: часткову компенсацію в її рамках отримають клієнти Ощадбанку, які встановлять електроакумулюючі системи (системи накопичення енергії), електрозарядки для електромобілів та інтелектуальні лічильники електричної енергії.

З початку дії програми «теплих» кредитів в Ощадбанку такі позики отримали вже понад 233 тис. громадян на загальну суму понад 4,7 млрд грн. Протягом усіх років роботи програми вона мала значний попит, тому радимо якнайшвидше звертатись до банку для участі в ній. З усіма деталями щодо участі в програмі «теплих» кредитів можна ознайомитись на сайті Ощадбанку.

_____________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 176 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz