Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2021 » Січень » 12 » Ощадбанк визнано кращим іпотечним банком України за версією Global Banking & Finance Awards 2020

Розміщення новин компаній

Ощадбанк визнано кращим іпотечним банком України за версією Global Banking & Finance Awards 2020

Ощадбанк переміг у номінації «Кращий іпотечний банк України» (Best Mortgage Bank Ukraine 2020) у рамках міжнародної премії Global Banking & Finance Awards 2020.

У 2020 році незважаючи на коронакризу Ощадбанк зміцнив позиції на ринку іпотечного кредитування, надавши українцям 1300 іпотечних кредитів на загальну суму понад 745 млн грн. Це на 30% більше ніж у 2019 році.

«Наша команда роздрібного бізнесу плідно попрацювала у 2020 році. Ощад неодноразово знижував відсоткові ставки за іпотекою, вдосконалив існуючі і запровадив нові програми для різних категорій клієнтів. Це дає нам можливість пропонувати іпотечні продукти з оптимальними умовами практично кожному позичальнику. За певними програмами кредит на придбання житла можна отримати за ставкою нижче 10% річних. Визнання Ощадбанку найкращим іпотечним банком є підтвердженням правильно обраної стратегії розвитку споживчого кредитування», – зазначив Антон Тютюн, заступник голови правління Ощадбанку.

Навесні фахівцями Ощадбанку було розроблено та впроваджено нову програму «Звісно, ДОК» для працівників медичної сфери. Головною її перевагою є фіксована ставка 9,99% на весь період кредитування – 10 років. З метою підтримки працівників державного сектора економіки та державних підприємств Ощадбанк розширив цю програму. Починаючи з липня скористатись програмою «Звісно, 9,99%», оформивши іпотеку під 9,99%, можуть державні службовці, працівники медичної сфери та освітньої галузі, Національної поліції України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

За найпопулярнішою іпотечною програмою «Звісно, зручно» банк пропонує кредитування за ставкою від 13,0% (12,5% для клієнтів, що отримують заробітну плату на картки Ощаду).

За програмою «Звісно, 15» можна оформити кредит за найнижчою ставкою на ринку – 8% річних у гривні при мінімальному внеску від 20%. Такі умови запроваджено на перші 6 місяців дії кредитної угоди. Починаючи з 7 місяця встановлено єдину ставку на весь термін – 13,49% у гривні. Термін кредитування – 15 років, і однією з переваг цього продукту є відсутність витрат на страхування життя, що значно зменшує фінансове навантаження на клієнта.

За програмою «Звісно, ​​житло» Ощад пропонує фіксовану ставку 11,99%. Період дії кредитного договору передбачає термін від 1 до 10 років при початковому внеску клієнта від 30% вартості майна. Комісія за видачу кредиту відсутня.

Global Banking & Finance Awards 2020 – щорічна міжнародна премія, заснована журналом Global Banking & Finance Review у 2011 році. Видання аналізує роботу провідних фінансових компаній у різних країнах, обираючи переможців за такими критеріями, як фінансові досягнення, рівень сервісу, інноваційність, вплив на суспільство тощо.

________________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 163 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz