Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Комп'ютери та технології » 2020 » Вересень » 16 » Пам’ять SO-DIMM GOODRAM - найкращий вибір для вашого ноутбуку

Розміщення новин компаній

Пам’ять SO-DIMM GOODRAM - найкращий вибір для вашого ноутбуку

Wilk Elektronik SA, лідер у сфері комп’ютерної пам’яті, оголосив про розширення модельних лінійок модулів пам'яті DIMM та SO-DIMM.

У зв’язку з зростанням зацікавленості виробників комп’ютерів та збірників ПК до сектору ноутбуків, GOODRAM анонсує випуск нових модулів пам’яті SO-DIMM створених для геймінгу та повсякденних задач.


Відчуйте ГРУ


Лінійка SO-DIMM пам’яті IRDM by GOODRAM створена для геймерів та пропонує модулі місткістю 8 та 16 ГБ, з частотою до 3200 МГц, таймінгами CL16-18-18 при напрузі 1,35В. Модулі IRDM з розгінним потенціалом оснащуються індивідуальними радіаторами, які забезпечують компонентам ПК комфортні умови роботи з оптимальним температурним режимом.

Ідеальне рішення

Окрім ігрової пам’яті, GOODRAM запускає нові модулі SO-DIMM створені для повсякденного використання, і не важливо, будуть це робочі завдання, навчання чи розваги. Нові модулі будуть доступні у варіантах на 8 та 16 ГБ, з частотами до 3200 МГц та таймінгами CL22 та малим енергоспоживанням, працюючі з напругою 1.2В.

Світле майбутнє

Європейський виробник також анонсував, шо найближчими тижнями до портфелю (як SO-DIMM, так і DIMM) будуть додані модулі місткістю 32 ГБ, а ігрова лінійка IRDM поповниться модулями з підтримкою вищих частот.

Європейська якість

Модулі пам’яті GOODRAM та IRDM by GOODRAM виробляються у Польщі (Європа) з ретельно відібраних компонентів, та проходять багаторівневе тестування якості. Це дозволяє з впевненістю надавати на всі модулі пам’яті пожиттєву гарантію.
______________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 111 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz