Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2019 » Июнь » 5 » «Параллель» нагородила кращих спортсменів на змаганнях з Drag racing в Краматорську

Размещение новостей компаний

«Параллель» нагородила кращих спортсменів на змаганнях з Drag racing в Краматорську

Распечатать: «Параллель» нагородила кращих спортсменів на змаганнях з Drag racing в Краматорську | Комментировать: «Параллель» нагородила кращих спортсменів на змаганнях з Drag racing в Краматорську
25 травня 2019 року в Краматорську відбувся другий етап Чемпіонату Донецької області з Drag racing. Для заїздів було обрано класичний варіант перегонів – дистанція довжиною в 402 метри. Компанія «Параллель» вручила талони на фірмове пальне Perfekt 95 призерам категорії 3.5 Street.

Змагались у швидкості та майстерності 60 пілотів. В середньому від ривкового старту до фінішу автомобілісти долали відстань в 402 метри за 12 секунд і більше.

«Ми очікували, що на заїзди прибудуть майже 100 пілотів. Але погода внесла свої корективи. Через зливу, яка не припинялась в Краматорську до обіду, частина спортсменів не приїхала. За правилами безпеки проводити подібні змагання можна лише на сухій трасі, – розповідає Антон Деменков, представник «Автомобильного клуба «БлекФокс». – Все ж з 14.00, коли погода покращилась, почалися заїзди. І ми визначили переможців в різних категоріях».

Заслужену перемогу в категорії 3.5 Street одержав Єгор Мартиненко, друге місце посів Вадим Щербак, а третє – Станіслав Дубінский. Нагородою для призерів стали паливні талони на Perfekt 95 від компанії «Параллель».
______________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 104 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz