Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2019 » Червень » 5 » «Параллель» нагородила кращих спортсменів на змаганнях з Drag racing в Краматорську

Розміщення новин компаній

«Параллель» нагородила кращих спортсменів на змаганнях з Drag racing в Краматорську

25 травня 2019 року в Краматорську відбувся другий етап Чемпіонату Донецької області з Drag racing. Для заїздів було обрано класичний варіант перегонів – дистанція довжиною в 402 метри. Компанія «Параллель» вручила талони на фірмове пальне Perfekt 95 призерам категорії 3.5 Street.

Змагались у швидкості та майстерності 60 пілотів. В середньому від ривкового старту до фінішу автомобілісти долали відстань в 402 метри за 12 секунд і більше.

«Ми очікували, що на заїзди прибудуть майже 100 пілотів. Але погода внесла свої корективи. Через зливу, яка не припинялась в Краматорську до обіду, частина спортсменів не приїхала. За правилами безпеки проводити подібні змагання можна лише на сухій трасі, – розповідає Антон Деменков, представник «Автомобильного клуба «БлекФокс». – Все ж з 14.00, коли погода покращилась, почалися заїзди. І ми визначили переможців в різних категоріях».

Заслужену перемогу в категорії 3.5 Street одержав Єгор Мартиненко, друге місце посів Вадим Щербак, а третє – Станіслав Дубінский. Нагородою для призерів стали паливні талони на Perfekt 95 від компанії «Параллель».
______________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 176 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz