Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Інтернет і технології » 2020 » Листопад » 18 » Перший в Україні корпоративний Tik Tok аккаунт зібрав понад 5 мільйонів лайків

Розміщення новин компаній

Перший в Україні корпоративний Tik Tok аккаунт зібрав понад 5 мільйонів лайків

Для аккаунта знімають відео українські тіктокери-мільйонники

АЛЛО стала першою в Україні компанією, яка зареєструвала офіціальний акаунт у Tik Tok. За рік акаунт зібрав понад 340 тисяч підписників і мільйонні перегляди відео, а серед контент-мейкерів каналу — українські тіктокери-мільйонники. «Йдемо спілкуватися на зрозумілій мові зі своєю аудиторією», — вирішили в АЛЛО і залили перше відео в Tik Tok восени 2019 року.

Від 0 до мільйонів за 12 місяців

До листопада 2020 року на каналі з'явилося вже більше 500 відеороликів. І багато хто з них збирають мільйони переглядів. Першим відео з мільйоном переглядів став UNO-муві з бажаною на той момент моделлю iPhone. Сьогодні першість за кількістю переглядів утримує ролик з тим же трендом гри UNO, зі смартфоном від Xiaomi (11 мільйонів переглядів). Також до ТОПу за кількістю переглядів входять ролики з туторіалами (2,4 мільйона переглядів) і так званими «соціалками» (1,5 мільйона переглядів).

«Наш акаунт у Tik Tok — це майданчик для експериментів і спілкування з янгерсами. Їх найбільше в цій соцмережі. Це спосіб бути на одній хвилі з тією частиною нашої аудиторії, до якої складно достукатися через традиційні канали комунікації», — коментує Артур Матковський, СМО ГК АЛЛО.

Як створюється контент для каналу

Акаунт ведуть дві людини інхаус, а тих, хто створює контент на регулярній основі, — 7 осіб, троє з них — українські тіктокери-мільйонники.

«За рік існування акаунта ми чимало часу провели в Tik Tok і вже досить точно визначаємо потенційні тренди, яке зможуть забезпечити максимальну кількість переглядів. Наприклад, на сьогодні це три основних напрямки: гумор, відео з інтригою і навчальні відео», — говорить Григор'єв Євген, Head of SMM ГК АЛЛО.

Канал уже зібрав 5,4 мільйонів лайків. «І це для нас не межа. Кількість постійно зростає, і вже в найкоротші терміни ми сподіваємося подвоїти результати, ну а глобальна мета звичайно ж — максимально конвертувати перегляди в продажі», — розповідає Григор'єв Євген.
____________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 240 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz