Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Виробництво » 2021 » Березень » 9 » Під Харковом відкриють масштабний комплекс з переробки відходів

Розміщення новин компаній

Під Харковом відкриють масштабний комплекс з переробки відходів

Роботи по будівництву першого в Україні комплексу з переробки твердих побутових відходів в Дергачівському районі тривають. Про це в своєму телеграм-каналі повідомив секретар міськради Ігор Терехов, пише "Status quo".

Загальна площа комплексу - майже 40 гектарів, а основна вимога - дотримання екологічних норм, зазначив Юрій Суярко, директор КП "Муніципальна компанія поводження з відходами".

На території полігону буде окремий енергетичний комплекс для збору біогазу та подальшої його переробки в електроенергію. Планується, що комплекс - один з найбільших в Європі - запрацює вже навесні 2021 року.

"Сортувальний комплекс незабаром закриємо стінами. Там вже встановлено сито - одне з найбільших в Європі. Зараз ми працюємо над цокольним рівнем і закладаємо фундамент для встановлення обладнання, яке повністю є в наявності. Також почалося завезення обладнання для системи видобутку та подачі газу на когенератори . Основні компоненти переробки полігонного газу в електрику вже встановлені. Електроенергія буде використовуватися для наших власних потреб, а надлишки будемо продавати для погашення кредиту Світового банку, на кошти якого і будується цей завод", - розповідав Юрій Суярко в лютому цього року.

Відзначимо, сміттєпереробний комплекс в Дергачах - проект унікальний для України. Він включає в себе відразу кілька об'єктів і напрямків:

✓ для складування відходів - чотири карти нового полігону, дві вже функціонують. Скрізь передбачені системи для збору фільтрату та біогазу;
✓ сортування буде проводитися на сміттєпереробному підприємстві, вторсировина відправлятиметься на переробку;
✓ з усіх полігонів буде збиратися біогаз з подальшим виробництвом електроенергії. Свердловини для збору полігонного газу вже пробурені.

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 184 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz