Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Інтернет і технології » 2020 » Серпень » 5 » Понад 1 млн абонентів Київстар отримали 3,5 млн гігабайтів мобільного інтернету без жодних доплат

Розміщення новин компаній

Понад 1 млн абонентів Київстар отримали 3,5 млн гігабайтів мобільного інтернету без жодних доплат

Понад 1 млн абонентів Київстар скористалися вигідними умовами акції «Вдвічі більше»: подвоїли кількість мегабайтів мобільного інтернету, хвилин для розмов та кількість SMS у своїх тарифах без додаткових оплат.

Протягом першого місяця акції Київстар вже нарахував абонентам:

• 3,5 млн гігабайтів мобільного інтернету;
• 90 млн хвилин для дзвінків на інші мережі та за кордон;
• 29 млн SMS-повідомлень.

Цікаво, що 3,5 млн гігабайтів мобільного інтернету вистачить, наприклад, для безперервного перегляду відео онлайн у високій якості протягом 270 років.

Нагадаємо, що до кінця серпня пропозицією можуть скористатися всі абоненти, які обслуговуються на передплаті, користуються тарифами «Все разом» або контрактними тарифами для фізичних осіб*. Для цього їм достатньо мати оплачений пакет послуг на місяць/4 тижні та ввести короткий код *222#, або зателефонувати за номером 222.

Протягом дня їм буде нарахований другий пакет послуг. Наприклад, абоненти з тарифом «Розваги без меж» отримають додатково 6000 Мб та 60 хвилин для дзвінків на інші мобільні та за кордон.

*Пропозиція не розповсюджується на тарифи для бізнесу та тарифи зі спеціальними умовами: Київстар Комфорт 2018, Професіонал, Дзвінки для батьків, Інтернет для батьків, SIM для пристроїв, Smart SIM.
_________________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 216 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz