Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2021 » Січень » 13 » Понад 5 мільярдів хвилин і 32 тисячі терабайтів: як українці святкували Новий рік та Різдво

Розміщення новин компаній

Понад 5 мільярдів хвилин і 32 тисячі терабайтів: як українці святкували Новий рік та Різдво

Інтернет-трафік у мережі «Київстар» під час новорічних і Різдвяних свят зріс майже на 30% у порівнянні з минулим роком. Обсяги трафіку “домашнього телебачення” зросли на 160%. Абоненти використали на 10% більше голосових послуг.

Завдяки доступності зв’язку 4G мобільний інтернет стає все більш запитуваним серед абонентів, особливо у дні свят. Так, за тиждень новорічних та Різдвяних свят 2021 обсяг передачі даних в мобільній мережі Київстар перевищив 32 тисячі терабайтів, тоді як минулого року за цей же період абоненти використали 24 тисячі терабайтів даних. Також у святкові дні в мережі Київстар пролунало майже 2 мільярди дзвінків і абоненти використали для спілкування 5 мільярдів хвилин. Це на 10% більше у порівнянні з Різдвом і Новим роком 2020, коли у святкові та відпочинкові дні абоненти використали 4,6 мільярдів хвилин.

Як коментує директор з планування та управління якістю мережі Василь Пантов, «доступний і якісний мобільний інтернет вплинув на зміну вподобань абонентів. Вони більше стали дивитись відео, онлайн фільми, більше користуються месенджерами. При цьому понад 70% усього інтернет трафіку перейшло в мережу 4G».
Для того, щоб абоненти могли вповні скористатись можливостями мобільного інтернету, Київстар побудував найбільшу в Україні 4G мережу. Оператор активував технологію LTE на майже 14 тисячах базових станцій і охопив швидкісним інтернетом територію, де проживає 86% населення. Крім того Київстар добровільно, вже вдруге, поділився своїм радіочастотним спектром, який належав йому на законних підставах, з іншими мобільними операторами. Це створило однакові можливості всім операторам для розбудови мережі 4G в діапазоні 900 МГц, який є критичним для покриття високошвидкісним мобільним інтернетом найвіддаленіших куточків та автошляхів країни.

Однією з особливостей Різдва і Нового року 2021 в мережі «Київстар» стало збільшення переглядів «домашнього телебачення». Трафік послуги Kyivstar TV зріс на 160% у порівнянні з минулим роком, а кількість одночасних завантажень відео-сесій зросла на 55%.

Що цікаво, українці почали вітати один одного з Новим роком ще 31 грудня 2020 р. Так, за одну годину з 17 до 18 вечора абоненти здійснили понад 20 млн дзвінків і використали 50 мільйонів хвилин. У святкові дні 2021 року абоненти «Київстар» могли дзвонити віртуальному Діду Морозу і загадати новорічне бажання. Для цього компанія виділила безкоштовний номер телефону. Скористалось цією можливістю більше 40 тисяч абонентів «Київстар» з усієї країни. При цьому найбільше дзвінків «віртуальному Санті» було з Київської, Дніпропетровської, Запорізької та Львівської областей. А найменше вірять у Діда Мороза в Луганській, Сумській та Херсонській областях.

Щороку Київстар успішно справляється із святковим «піком» трафіку, завчасно готуючи мережу до підвищених навантажень. Крім того, протягом 2020 року Київстар активно будував мережі 4G в усіх областях України, щоб абоненти могли користуватись доступним і якісним мобільним інтернетом.
_________________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 233 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz