Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2021 » Березень » 30 » Портфель мікрокредитів Ощадбанку сягнув 1 млрд грн

Розміщення новин компаній

Портфель мікрокредитів Ощадбанку сягнув 1 млрд грн

Понад 2500 клієнтів зі сфери мікробізнесу скористалися кредитними продуктами Ощадбанку на загальну суму 1 млрд грн. Тільки за кризовий 2020 рік цей обсяг зріс на 484,3 млн грн. Переважна більшість клієнтів у цьому портфелі – це фізичні особи-підприємці. По цій категорії позичальників економічна криза, пов’язана з пандемією, вдарила найболючіше. Саме тому Ощадбанк робить все можливе, щоб максимально наростити обсяги кредитної підтримки цієї групи клієнтів.

Мікрокредитування в Ощадбанку відбувається за декількома напрямами. Підприємці можуть скористатися заставними та беззаставними кредитами, рішення по яким приймаються протягом 72 годин, кредитами за партнерськими програмами із унікальними пропозиціями по ціні і відсотковим ставкам. Також пропонуються державні програми: «Доступні кредити 5-7-9%» та кредитування з державними гарантіями (до 100 млн грн – по кредитам із забезпеченням, до 3 млн грн – по кредитам без забезпечення). Детальніше з усіма кредитними пропозиціями можна ознайомитися тут.

«Наші клієнти зі сфери мікробізнесу працюють у різних сферах. Вони займаються торгівлею продуктами харчування, виробляють товари на невеликих підприємствах, задіяні в агробізнесі і переробці, сфері послуг тощо. У поточних умовах їм часто не вистачає фінансового ресурсу, щоб пережити складні часи. Ощадбанк спільно із державою, муніципалітетами та партнерами надає їм цей ресурс і обсяги такого співробітництва ми плануємо тільки збільшувати», - коментує Ольга Байцар, член правління Ощадбанку, відповідальна за мікро-, малий та середній бізнес.
__________________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 152 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz