Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Фінанси і страхування » 2021 » Березень » 3 » Послуги фінансового лізингу в Україні надають 17 банків

Розміщення новин компаній

Послуги фінансового лізингу в Україні надають 17 банків

Упродовж 2020 року українські банки уклали угод з фінансового лізингу на суму 6,7 млрд. грн., що на 14% менше ніж за попередній рік. Про повідомляє FinPost з посиланням на інформацію Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців».

У ІV кварталі приріст вартості нових лізингових угод банків становив 2,9 млрд. грн., що є найвищим показником минулого року. Динаміка надання лізингових послуг банками продовжувала стрімко зростати два квартали поспіль.

Послуги фінансового лізингу в 2020 році надавали 17 вітчизняних банків. Частка трьох найактивніших банків значно зросла і досягла рівня 68% від загальної вартості угод. До найбільш активних банків за підсумками року належали «Укргазбанк» (29% від вартості нових угод всіх банків), «Приватбанк» (24%) і «Кредобанк» (16%).

Портфель лізингових угод банків зріс на 10% упродовж звітного періоду при загальній вартості 11 млрд. грн. Зростання портфелю також продовжувалося вже два квартали поспіль. Загалом трійка найбільших банків за розміром лізингового портфелю мала частку в 63% від загальної вартості портфелів банків, а десять найбільших банків – 98%.

Частка юридичних осіб в нових лізингових угодах з банками склала 88%, тоді як частка фізичних осіб – 12%. У портфелях частка корпоративного сегменту є аналогічною.

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 269 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz