Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2021 » Січень » 6 » ПриватБанк лідирує в програмі підтримки малого бізнесу "5-7-9%"

Розміщення новин компаній

ПриватБанк лідирує в програмі підтримки малого бізнесу "5-7-9%"

ПриватБанк залишається національним лідером за кількістю наданих малому бізнесу пільгових кредитів. Як повідомили в уряді, від моменту старту програми “Доступні кредити 5-7-9%” до кінця 2020 року ПриватБанк видав 2 188 таких позик, випереджаючи інші банки-послідовники, що найактивніше підтримують малий бізнес, вже на понад +1000 кредитних угод.

За словами керівника дирекції МСБ ПриватБанку Євгена Заіграєва, найбільш активно банк кредитує саме “живі” проекти розвитку малого бізнесу. Так, з числа наданих позик більше половини - 785 млн грн профінансовано за програмою інвестиційних кредитів, 387 млн грн за угодами “антикризового” кредитування й лише 383 млн грн (25%) - на рефінансування раніше отриманих позик.

При цьому за даними КМУ, загалом по Україні з 17,4 млрд грн фінансування за програмою “5-7-9%” понад 10,823 мільярда гривень (62%) були видані в якості рефінансування попередньо отриманих позик, 3,367 млрд грн підприємці отримали на капітальні інвестиції та 3,259 млрд грн в якості антикризових кредитів під 3%.

Нагадаємо, що за даними дослідження банківського ринку компанії CBR ПриватБанк вважають основним банком 70% підприємців та 45% юридичних осіб (за 2020-й рік ці показники збільшилися на +4% та +2,8% відповідно).
________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 400 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz