Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2020 » Листопад » 4 » ПриватБанк оголосив початок магічної акції “Звичайне диво”

Розміщення новин компаній

ПриватБанк оголосив початок магічної акції “Звичайне диво”

Благодійний фонд ПриватБанку “Допомагати просто!” та Mastercard оголосили про старт щорічної акції ”Звичайне диво”, щоб привітати з Новим роком тяжкохворих дітей, які перебуватимуть під час свята в стінах лікарень.

”Звичайне диво” проводиться четвертий рік поспіль. Торік її учасниками стали майже 100 000 українців. Умови акції дуже прості: потрібно зареєструватись на сайті акції, а після цього з кожної оплати, здійсненої за допомогою картки ПриватБанку, 1 гривня йде на благодійність і до неї ще по 1 гривні додають ПриватБанк та Mastercard.

Минулого року учасники акції зібрали 5 млн 400 тис. гривень і привітали більше ніж 3 тисяч маленьких пацієнтів лікарень України. Кошти, окрім власне подарунків, були витрачені на закупівлю медичного обладнання, яке згодом було доставлене в дитячі лікарні.

“Найважливіше, на нашу думку, це не тільки подарунки, а емоції, які отримують діти, - поділилася Анна Павлова, директорка фонду “Допомагати просто!”. - Уявіть собі: новорічний ранок, порожні лікарняні коридори, і раптом - аніматори, сміх, подарунки. Звісно, цього року формат привітань трохи відрізнятиметься через карантинні обмеження, але новорічне диво для діток - буде!”

Акція триває до 31 грудня, її учасниками можуть стати клієнти – власники будь-якої картки ПриватБанку, відкритої в гривні. Для участі потрібно пройти реєстрацію за своїм фінансовим номером телефону на сайті dyvo.pb.ua. Кожен учасник акції по закінченні отримає звіт про витрачені кошти. Беремо - і творимо дива!
___________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 197 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz