Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2020 » Грудень » 6 » ПриватБанк разом з Міністерством освіти завершили програму повернення коштів за пробне ЗНО

Розміщення новин компаній

ПриватБанк разом з Міністерством освіти завершили програму повернення коштів за пробне ЗНО

ПриватБанк в синергії з Міністерством освіти завершив програму повернення коштів за пробне ЗНО, яке в червні 2020 проводилось онлайн, а не в навчальних закладах.

Рішення про скасування пробного ЗНО в навчальних закладах уряд ухвалив через зростання кількості хворих на COVID-19, а також вирішив повернути плату за тестування. Кошти були виділені урядом України, а ПриватБанк долучився до цієї важливої програми та безкоштовно провів виплати.

Гроші поверталися з липня по листопад і за цей час повернуто майже 42 мільйони гривень. Залишок коштів 1 грудня банк повернув Міністерству освіти і науки на рахунки Казначейства.

Загалом за виплатами звернулося майже 80% тих, хто реєструвалися в пробному ЗНО 2020, таким чином програмою скористалися більше ніж 171 тисяча клієнтів. Важливо, що робити це могли навіть неповнолітні учасники пробного ЗНО, власники як фізичних, так і віртуальних карток ПриватБанку.

_________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 239 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz