Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2021 » Березень » 6 » ПриватБанк роздає українцям півроку Apple Music

Розміщення новин компаній

ПриватБанк роздає українцям півроку Apple Music

Користувачи Приват24 тепер можуть слухати більш ніж 70 мільйонів пісень в Apple Music в будь-який час і в будь-якому місці, якщо скористуються ексклюзивною пропозицією від ПриватБанку та Visa - отримати до шести місяців Apple Music безкоштовно.

Щоб отримати безкоштовний доступ до сервісу, потрібно до кінця вересня зареєструватися на сторінці сайту банку “Бути діджитал” та перевипустити будь яку власну картку в Приват24 на Digital-картку Visa. Гарантовані 6 місяців безкоштовного користування Apple Music отримають нові користувачі музичного сервісу. Клієнти, які вже користуються чи раніше користувались Apple Music, отримають 3 місяці безкоштовного користування сервісом.

Apple Music, найдинамічніший у світі сервіс потокового прослуховування музики, який пропонує передплатникам каталог з більш ніж 70 мільйонів треків, які вони можуть слухати без реклами онлайн або завантажувати для офлайн-прослуховування.

Користувачі також можуть створювати свої власні плейлисти або знаходити цікаві добірки від редакторів Apple Music, ділитися музикою з друзями. Крім того, вони також можуть отримувати щоденні підбірки, засновані на їх музичних вподобаннях, слухати радіостанції і дивитися ексклюзивні музичні кліпи, документальні фільми та концерти своїх улюблених артистів. Apple Music також включає в себе Beats 1, глобальну інтернет радіостанцію.

Apple Music працює на iPhone, iPad, HomePod, Apple Watch, Apple TV, Mac, CarPlay і ПК, а також доступна на Android і Sonos.
___________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 297 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz