Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2020 » Грудень » 1 » ПриватБанк впроваджує програмні РРО на платіжних POS-терміналах

Розміщення новин компаній

ПриватБанк впроваджує програмні РРО на платіжних POS-терміналах

ПриватБанк разом з SM POS та UKey розпочав впровадження програмних РРО для бізнесу. Застосунки з підтримкою фіскалізації операцій, наразі можуть працювати на платіжних Android POS-терміналах Verifone x990, які впроваджуються в мережу еквайрингу.

Таким чином, підприємці зможуть отримати у ПриватБанку комплексне рішення в одному пристроЇ, яке поєднує сучасний мобільний POS-термінал з платіжними функціями, касовий апарат на вимогу законодавства та систему обліку товарів для полегшення ведення торгівлі.

Найближчим часом банк планує розширення лінійки моделей POS-терміналів, які будуть працювати з ПРРО, а також розширення переліку застосунків з фіскалізацією інших розробників.

Нагадуємо, що згідно з Законами України № 128-ІХ та № 129-ІХ - Використання РРО обов’язкове для всіх платників єдиного податку ІІ – IІІ груп, незалежно від суми доходів. Суб’єкти господарювання у якості РРО також зможуть використовувати будь-який гаджет, на якому встановлений Програмний РРО (ПРРО) і який дозволяє фіскалізувати розрахункові операції на сервері ДПС. Програмний РРО дозволено застосовувати вже з 1 серпня 2020 року.
_____________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 163 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz