Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2020 » Грудень » 11 » ПриватБанк запустив кешбеки за перекази RIA

Розміщення новин компаній

ПриватБанк запустив кешбеки за перекази RIA

ПриватБанк доплачуватиме 100 гривень клієнтам, які користуються для закордонних переказів коштів системою RIA. Такий кешбек отримає кожен, хто отримає чи відправить не менше трьох міжнародних переказів RIA з карткою ПриватБанку на суму від 50 доларів та оплачуватиме карткою покупки (щонайменше 5 купівлі на суму від 50 грн).

Кешбеки виплачуватимуться банком на картку клієнта з грудня 2020 року до березня 2021 за умови реєстрації на спеціальній сторінці банку. Також учасники програми отримають можливість додатково виграти один з 15 супер кешбеків по 1000 грн.

Грошові перекази RIA з будь-якої країни світу можна отримати миттєво на банківські картки, достатньо вказати номер картки при відправці переказу. Якщо відправник надав контрольний номер, переказ можна отримати на картку через Приват24, сервісний центр банку, або через будь який банкомат, термінал самообслуговування чи відділення банку.

Надіслати грошовий переказ Ria можна без відвідування відділення банку за телефоном, через Інтернет або мережу банківського самообслуговування. Окрім того, переказувати гроші до України можна через сайт Ria не виходячи з дому або через найбільшу мережу агентів RIA, що включає понад 270 тис. точок по всьому світі.
____________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 354 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz