Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2021 » Березень » 22 » ПриватБанк запустив українцям програму доступного автокредитування

Розміщення новин компаній

ПриватБанк запустив українцям програму доступного автокредитування

ПриватБанк запустив в Україні програму доступного автокредитування нових автомобілів будь-яких марок.

Як повідомили в банку, отримати кредит на покупку машини можна на строк до 7 років, а своїми грошима заплатити від 20% вартості автомобіля. Відсоткова ставка за новою програмою ПриватБанку доступна більшості українців і становить від 0,01% до 8,9% річних.

"Нова програма автокредитів стартує з початком нового активного сезону на авторинку і зробить більш доступними українцям останні новинки світового автопрому, - говорить керівник роздрібного бізнесу Приватбанку Дмитро Мусієнко. - Ми зробили умови програми найдоступнішими для працюючого українця, а на відміну від діючої раніше в банку програми фінансового лізингу, клієнт програми автокредитування стає власником авто відразу після отримання кредиту".

Замовити доступний кредит на авто в Приватбанку можна за два кліка і 3 хвилини на спеціальній сторінці банку https://privatbank.ua/kredity/kredit-na-avto, в будь-якому відділенні банку або автосалоні. Керувати своїм кредитом і погашати платежі можна онлайн через Приват24.

_______________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 184 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz