Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2021 » Березень » 11 » PrivatMoney отримав статус національно важливої платіжної системи, збільшивши за рік обсяги переказів удвічі

Розміщення новин компаній

PrivatMoney отримав статус національно важливої платіжної системи, збільшивши за рік обсяги переказів удвічі

Міжнародна платіжна система PrivatMoney, платіжною організацією якої є ПриватБанк, за підсумками 2020 року внесена Національним банком України до категорії важливих національних платіжних систем. Як повідомив НБУ, такі зміни до переліку платіжних систем внесені регулятором за результатами моніторингу діяльності у 2020 році.

За даними ПриватБанку, за 2020 рік кількість зарубіжних переказів, отриманих та відправлених українцями через систему PrivatMoney, в порівнянні з 2019 зросла більше ніж вдвічі - з 173 до 385 тисяч, а обсяги з 129 до 241 млн дол США. При цьому, 90% переказів PrivatMoney українці отримують на картки, через інтернет і термінали самообслуговування, і тільки 10% грошей були отримані чи відправлені через каси відділень банку.

Як заявили в ПриватБанку, у 2021 стратегія розвитку PrivatMoney спрямована на проєвропейський напрямок та інші ТОП-країни, які є основними джерелами грошових переказів в Україну. Сьогодні перекази PrivatMoney доступні більш ніж в 20 країнах світу, таких як Ізраїль, Польща, Чехія, Іспанія, Італія та ін.

В Україні отримати або відправити миттєвий переказ PrivatMoney можна на картку банку, через Приват24 та в будь-якому з відділень ПриватБанку і банків - агентів, а також в більш ніж 20 тис точок самообслуговування (термінали і банкомати). Отримання переказів PrivatMoney безкоштовне.
__________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 280 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz