Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Производство » 2019 » Июль » 24 » Продовжено дію Сертифікату відповідності СМЯ вимогам IATF 16949:2016

Размещение новостей компаний

Продовжено дію Сертифікату відповідності СМЯ вимогам IATF 16949:2016

Распечатать: Продовжено дію Сертифікату відповідності СМЯ вимогам IATF 16949:2016 | Комментировать: Продовжено дію Сертифікату відповідності СМЯ вимогам IATF 16949:2016
На ПрАТ «АвтоКрАЗ» аудитори німецького органу з сертифікації систем менеджменту DEKRA провели перший наглядовий аудит системи менеджменту якості (СМЯ) відповідно до вимог IATF 16949:2016 «Фундаментальні вимоги до системи менеджменту якості для виробництва автомобільної промисловості та організацій, які виготовляють відповідні сервісні частини». Метою впровадження стандарту IATF 16949:2016 є попередження дефектів, зменшення варіацій і втрат у ланцюгу постачання.

Аудитори на завершальній нараді відзначили значне поліпшення результативності та ефективності процесів СМЯ, що відбулося протягом року - з липня 2018-го.

У ході наглядового аудиту для перевірки функціонування всіх процесів менеджменту, клієнт-орієнтованих процесів системи та декількох підтримуючих процесів були задіяні власники процесів і представники більшості структурних підрозділів підприємства. Аудитори ретельно перевірили документацію, яка оформлюється у ході виконання процесів системи, знайшли підтвердження результативного та ефективного функціонування процесів СМЯ, перевірили продукцію протягом технологічного циклу виготовлення та на складах тощо. Згідно з висновками аудиторської групи, «АвтоКрАЗ» упевнено крокує шляхом розвитку системи менеджменту якості та поліпшення якості своєї продукції.

Нагадаємо, що у листопаді 2018 року «АвтоКрАЗ» отримав сертифікат за номером IATF №0342914, що підтверджує відповідність СМЯ вимогам стандарту IATF 16949:2016. Новий етап розвитку системи менеджменту якості ПрАТ «АвтоКрАЗ» позитивно вплинув на поліпшення якості продукції підприємства та на задоволеність споживачів.

Дійсно, відповідність СМЯ підприємства вимогам стандарту IATF 16949:2016 дозволяє розмовляти мовою світового автопрому та зберігати позиції «КрАЗу» як надійного автовиробника.
____________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 114 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz