Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Послуги » 2020 » Грудень » 9 » Проєкт Visa та Raketa отримав нагороду від ООН в Україні

Розміщення новин компаній

Проєкт Visa та Raketa отримав нагороду від ООН в Україні

Сервіси доставки їжі допомагають боротись з COVID-19. Це підтвердили в Організації Об’єднаних Націй в Україні, нагородивши проєкт співпраці Raketa та Visa з благодійним фондом Starenki відзнакою Partnership for Sustainability Award 2020.

Спільний проєкт було відзначено в категорії «Подолання пандемії COVID-19». Саме безконтактна доставка, яку забезпечував сервіс Raketa, дозволила літнім людям отримати продуктові набори від Visa, зменшивши ризик захворіти.

Компанії об’єднали свої зусилля для підтримки сотень бабусь і дідусів. Visa виділила матеріальну допомогу на закупівлю продуктів харчування та засобів гігієни. Сервіс доставки їжі та продуктів Raketa безконтактно передав сотні продуктових наборів літнім людям в Києві та Дніпрі, які потребували допомоги.

«Ми зазвичай не хизуємось своїми соціальними проєктами. Проте відзнака від ООН — це те, що надає наснаги та підтверджує, що ми на вірному шляху. Ми першими в Україні запропонували своїм користувачам безконтактну доставку і невпинно слідкуємо за дотриманням карантинних рекомендацій нашими кур’єрами. Ми дуже пишаємось цією нагородою і продовжуємо працювати, допомагаючи українцям отримувати їжу та продукти без ризиків», – розповів Олег Любарець, директор з маркетингу сервісу Raketa.

Про нагороду

Partnership for Sustainability Award — конкурс партнерських проєктів між різними групами стейкхолдерів для досягнення сталого розвитку, ініційований Глобальними Договором ООН в Україні.

___________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 162 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz