Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Послуги » 2020 » Грудень » 25 » Raketa стає Rocket і виходить на міжнародний рівень

Розміщення новин компаній

Raketa стає Rocket і виходить на міжнародний рівень

Український сервіс доставки оголосив про початок роботи на Кіпрі та зміну назви

Сервіс доставки Raketa став міжнародною компанією. З сьогоднішнього дня кур'єри з помаранчевими рюкзаками починають возити замовлення в Нікосії — столиці Кіпру. Ця країна стала першою в рамках міжнародної експансії — Raketa планує покрити десять країн в 2021 році.

У зв'язку з виходом на міжнародний ринок Raketa буде називатися інакше. Нова назва компанії — Rocket. При цьому айдентика збережеться, тому у клієнтів в Україні не виникне проблем з ренеймінгом улюбленої служби доставки.

«У більшості країн такого слова, як «ракета», не існує. Тому було прийнято рішення, зберігши те, що вже створено в Україні, розвиватися на нових ринках. Бренд Rocket буде зрозумілий у всьому світі, і залишиться пізнаваний тут», — розповів Олег Любарець, директор по маркетингу сервісу Rocket.

Кіпр стане для Rocket стартовим майданчиком. Вже в березні компанія планує почати роботу в Нідерландах, а після — покрити ще ряд європейських країн. При цьому розвиток в Україні не зупиняється — вже до кінця року Rocket запуститься в Кропивницького. Він стане 27-м українським містом і 18-м обласним центром.

Зміна назви в Україні буде відбуватися поступово. Першими новий бренд помітять користувачі англомовної версії додатка. Протягом декількох тижнів Rocket з'явиться на нових рюкзаках кур'єрів, а також їх фірмовому одязі.
_______________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 424 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz