Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Продукти харчування й напої » 2021 » Січень » 12 » Рейтинг Rocket: найпопулярніша страва 2020

Розміщення новин компаній

Рейтинг Rocket: найпопулярніша страва 2020

Сервіс доставки їжі та продуктів Rocket продовжує традицію їстівних рейтингів, назвавши найпопулярніші страви у 2020-му році

На карантині українці влаштовували «гастротур» східними кухнями. Так, третьою за кількістю замовлень стравою є велика шаурма з телятиною. Тоді як друге і перше місце рейтингу залишаються за «візиткою» грузинської кухні хінкалі. Їх відмінність полягає виключно в начинці. Українці більше воліють хінкалі з сиром і вершками, ніж зі свининою і яловичиною.

Варто відзначити, що рейтинг складався без урахування страв швидкого харчування. Оскільки на фастфуд припадає більша частина замовлень, в рейтингу брали участь би виключно бургери і картопля фрі.

Але не борошняними єдиними. Про це говорить номінація «Найпопулярніша страва української кухні», де фаворитами є виключно перші страви — борщ і солянка.

Серед напоїв найбільше має попит Coca-Cola. Вона обігнала своїх вічних конкурентів — Pepsi, яким дісталося друге місце рейтингу. Третім за популярністю напоєм є лате.

Крім того, в компанії склали рейтинг найпопулярніших ресторанів 2020-го року, доставку з яких здійснює Rocket. Перше і друге місце залишається за ресторанами швидкого харчування — McDonald's і KFC. На третьому місці розташувалася мережа ресторанів домашньої їжі — «Пузата хата».

Ще з цікавого. У 2020 році Rocket вдалося підключити понад чотири тисячі ресторанів і магазинів. Найбільше замовлення включав в себе 207 порцій, а найважче — важило 29 кг.

У компанії відзначають, що рейтинг не залежить від географії проживання клієнтів. У всіх містах список топових страв виглядає практично ідентично. Виняток становлять тільки міста, в яких немає мережевих закладів фастфуду.

_______________________________Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 208 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz