Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2021 » Березень » 3 » Ringostat запустив акцію — віртуальна АТС усього за 23 грн на день

Розміщення новин компаній

Ringostat запустив акцію — віртуальна АТС усього за 23 грн на день

Мертвий сезон добігає кінця, і в багатьох сферах бізнесу клієнти починають дзвонити частіше. Платформа колтрекінгу, телефонії і наскрізної аналітики Ringostat пропонує підготуватися до цього. Підключайте сучасну телефонію для бізнесу на вигідних умовах.

Обирати телефонію — це як, будучи Нео, обирати синю або червону таблетку. Від цього цілком залежить ваша завтрашня бізнес-реальність. Хочете, щоб вона була продуктивною і прибутковою? Беріть участь в акції Ringostat «Ласкаво просимо в світ реальної телефонії».

У чому суть акції

Для участі в акції оплатіть віртуальну АТС Ringostat з 1 по 31 березня на три місяці. Так ви отримаєте надійну телефонію для вашого бізнесу менше ніж за еквівалент 1 $ на день.

Для цього просто зайдіть на сайт компанії та залишіть заявку.

Що входить до віртуальної АТС

Гнучкі налаштування схем переадресації, голосове меню, автовідповідач — усі функції, необхідні для того, щоб клієнти точно додзвонилися вам, а менеджерам було зручно приймати виклики.

Інструменти контролю — детальні звіти про дзвінки, повідомлення про пропущені виклики, аудіозаписи дзвінків.
Гнучкі налаштування вхідного та вихідного зв'язку. Обирайте самі, який номер телефону показувати клієнту при вихідному дзвінку. І за яким принципом будуть розподілятися вхідні дзвінки між менеджерами.

Єдиній робочий простір для дзвінків та повідомлень. Вся комунікація в одному сервісі: дзвінки, месенджери і цінні інсайти про клієнтів. Спілкуйтеся з клієнтами голосом або текстом. З офісу, з дому або будь-якої точки світу.

У чому плюси

Підключайте усього за добу. Ніякого складного обладнання і головного болю. Віртуальна АТС налаштовується просто і швидко відповідно до актуальних завдань вашого бізнесу.

Завжди будьте на зв'язку зі своїми клієнтами. Резервні сервери і оператори забезпечать безперебійність зв'язку. По-справжньому швидка, професійна техпідтримка вирішить всі виникаючі питання.

Працюйте в команді, перебуваючи як завгодно далеко один від одного. Для роботи з віртуальної АТС не потрібно перебувати в офісі — досить комп'ютера з доступом в інтернет. Побудуйте віддалений колл-центр, відкривайте філії в інших містах і працюйте без прив'язки до офісу. Дзвінки між співробітниками безкоштовні.

Інтегруйте телефонію зі своїми робочими інструментами. Отримайте більше можливостей, підключаючи АТС до CRM, системам аналітики та інших сервісів. Створіть свою унікальну робочу екосистему, зв'язуючи між собою різні платформи. Змінюйте налаштування інтеграцій в кілька кліків — щойно з'явиться така необхідність.

Керуючи дзвінками на такому рівні, ви безпосередньо керуєте прибутком. Підключіться вже зараз, і ви отримаєте всі ці переваги зі знижкою 30%.
-----------------

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 207 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz