Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Конференції, форуми та заходи » 2021 » Травень » 12 » SAP Customer Experience Summit: залучення клієнтів і краще обслуговування в постпандемічному ринковому середовищі

Розміщення новин компаній

SAP Customer Experience Summit: залучення клієнтів і краще обслуговування в постпандемічному ринковому середовищі

Спеціальні запрошені гості заходу – українка Еліна Світоліна, 5 ракетка світу у жіночому тенісі та Томаш Гертлем, перший гравець National Hockey League (NHL)

11 травня онлайн захід SAP Customer Experience Summit об'єднає представників бізнесу, експертів індустрій та візіонерів, які поділяться актуальними трендами ринку та досвідом, як зрозуміти клієнтів, взаємодіяти з ними та надавати персоналізований, надійний та комфортний досвід.

На заході будуть представлені найкращі практики компаній Центральної та Східної Европи. Експерти розкажуть, які вдосконалення вони застосували у обслуговуванні своїх клієнтів та які інноваційні рішення вони впровадили, щоб підвищити прихильність своїх працівників. Серед представлених в програмі компаній: новаторський постачальник послуг фінтех (Leanpay), регіональний мультимедіа (MOL) та місцеві дочірні компанії світових брендів (Adidas, Google) разом з найкращими практиками з приватного сектору, освіти (університету Любляни) та спорту (жіночий теніс та американський хокей).

Корпоративні тематичні дослідження та дискусії супроводжуватимуться теоретичними презентаціями про те, як розвивати орієнтовану на споживача корпоративну культуру, як задовольнити мінливі споживчі очікування та звички, та як в найкращий спосіб застосувати передовий досвід клієнтів.

На заході відбудеться також практична демонстрація технологій, доступних для бізнесу: експерти SAP та Emarsys ознайомлять з можливостями рішень SAP для покращення досвіду клієнтів (SAP Customer Experience). Клієнти демонструватимуть які результати вони досягли в продажах, отриманні лояльності клієнтів, залученні та мотивації співробітників та впевнене відновлення після важкого року за допомогою рішень SAP.

Ті, хто приєднається до конференції, дізнаються історію відомих брендів та лідерів у нашому регіоні, учасники зможуть отримати та використати конкретний досвід щодо того, як підняти відносини зі своїми клієнтами на новий рівень.

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації.
____________________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 460 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz