Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Экспорт/импорт » 2019 » Сентябрь » 10 » Шістнадцята міжнародна конференція «Овочі та фрукти України-2019. Експортний прорив!»

Размещение новостей компаний

Шістнадцята міжнародна конференція «Овочі та фрукти України-2019. Експортний прорив!»

Распечатать: Шістнадцята міжнародна конференція «Овочі та фрукти України-2019. Експортний прорив!» | Комментировать: Шістнадцята міжнародна конференція «Овочі та фрукти України-2019. Експортний прорив!»

3-5 грудня 2019 р., м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський пр-т, 15

Плодоовочевий ринок України продовжує динамічно розвиватися, а фрукти, ягоди та овочі, вирощені саме в Україні, все у більших обсягах з’являються на полицях супермаркетів декількох десятків країн у різних куточках світу. Саме тому проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти», як організатор провідної міжнародної конференції плодоовочевого бізнесу України, впевнено презентує новий меседж цьогорічної події – «Експортний прорив!».

Так, Україна все частіше доводить світу, що може виступати глобальним постачальником плодоовочевої продукції завдяки ґрунтово-кліматичним умовам, географічному положенні та сучасним підходам до агробізнесу у цілому. А підтвердженням цієї тези є поступове збільшення обсягів та розширення географії постачання, особливо такої продукції, як яблука, лохина, черешня, заморожені суниця та малина тощо.

Саме розвиток експортної складової може сприяти подальшому зростанню виробництва плодоовочевої продукції й саме навколо нових експортних можливостей і буде побудована ділова програма конференції, яка традиційно відбудеться у триденному форматі у рамках єдиної в Україні виставки для професіоналів плодоовочевого бізнесу – Fresh Business Expo 2019. А партнерами конференції цього року виступатимуть Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (FAO), Українська плодоовочева асоціація (УПОА) та проект East-Fruit.

Тематичні блоки конференції:

- Прогноз розвитку плодоовочевого сектору в Україні та світі

- Нові кроки УПОА з рішучим поглядом на збільшення експорту плодоовочевої продукції

- Яблука: інвестиції, економіка, експорт

- Лохина: нові світові напрямки постачання та перспективи розвитку ринку

- Нові підходи до черешневого бізнесу в Україні

- Заморожені ягоди: стратегії на наступний сезон

- Сегменти, які повністю не розкрили свій експортний потенціал: часник, кавун, тепличні овочі, свіжі ягоди тощо

- Стан матеріально-технічної бази у плодоовочевому секторі, нові ідеї та розробки у сегментах ЗЗР й агрохімії, посадковому матеріалі та насінні, доробці, переробці, пакуванні, зберіганні фруктів, ягід та овочів

- Маркетинг у плодоовочевому секторі, як незмінна складова прибуткового бізнесу.

Ділова програма конференції буде формуватися до кінця жовтня 2019 року, й організатори намагатимуться за два дні торкнутися усіх актуальних на сьогоднішній день питань у плодоовочевому секторі України. А завершиться шістнадцята міжнародна конференція «Овочі та фрукти України-2019. Експортний прорив!» традиційним міжнародним торговим форумом, до участі у якому залучиться близько 90% усього українського рітейлу та декілька десятків провідних світових імпортерів свіжої та переробленої плодоовочевої продукції з країн ЄС, Близького Сходу, Азії та Африки.

Усього у торговому форумі до діалогу з українськими виробниками будуть готові більш ніж 30 компаній, а регламентний час проведення перемовин 5 грудня буде розширений до 16:00.

 Ключові учасники конференції – представники 15-20 країн світу, загалом близько 300 професіоналів плодоовочевого бізнесу. Більше 50% учасників – виробники свіжої та переробленої продукції, 25% - представники гуртової й роздрібної торгівлі та близько 20% - постачальники МТР і обладнання, а також інші компанії, які мають відношення до плодоовочевого сектору.

 

Основні організаційні моменти конференції:

  • Конференція поєднана з торговим форумом та проводиться одночасно з єдиною в Україні виставкою для професіоналів плодоовочевого бізнесу;
  • Усі три події відбудуться в одному з найбільш комфортабельних виставкових центрів м. Київ та у найбільш зручний час для плодоовочевих компаній;
  • Вітчизняні виробники мають можливість надати зразки своєї продукції для демонстрування учасникам конференції та торгового форуму;
  • Традиційно знижені реєстраційні внески для виробників;
  • Заявки на участь у конференції будуть прийматися до 29 листопада включно.

 

Попередню програму заходу, умови участі, рекламні можливості, спонсорські пакети та заявку на участь розміщено на офіційному сайті конференції: www.fruit-inform.com.

 

З усіх питань щодо конференції, будь ласка, звертайтеся до оргкомітету:

+380 562 320795

+380 96 5836323 – Євген Кузін, fruit.intl@fruit-inform.com

+380 96 4337857 – Олександра Манько, fruit.marketing@fruit-inform.com

________________________________________* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 74 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz