Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2020 » Грудень » 8 » SIM Check: Київстар пропонує бізнесу рішення для запобігання шахрайства

Розміщення новин компаній

SIM Check: Київстар пропонує бізнесу рішення для запобігання шахрайства

SIM Check - послуга, яка забезпечує додатковий захист від шахрайства фінансовим, банківським організаціям та їх клієнтам.

У доповнення до послуги фінансового скорингу Київстар пропонує мікрофінансовим організаціям (МФО) та банкам перевіряти інформацію про заміну SIM-картки передплаченого зв'язку. За допомогою спеціального програмного забезпечення замовники можуть отримувати інформацію від Київстар в режимі реального часу. Послуга розроблена в тому числі для захисту власників «фінансових» номерів телефонів. Суть послуги в наступному: фінансові установи, з якими співпрацює Київстар, направляє запит по номерах телефонів, за якими оформлюється онлайн кредит, або проводиться інша фінансова операція. Київстар перевіряє, чи перевипускалась SIM-картка за цим номером телефону, і за який період. Київстар суворо дотримується Законів «Про Персональні дані» та «Про Інформацію» і не передає інформацію про абонентів третім особам. Банк або МФО отримує лише конкретний телеком-показник - факт зміни SIM-картки.

Таким чином, додаючи отриману інформацію про зміну SIM-картки в свої правила або алгоритми, банк або МФО можуть визначити шахрайську операцію і заблокувати її, та зберегти кошти клієнтів.

Ілля Польшаков, директор з розвитку нових напрямків бізнесу Київстар, коментує: «За допомогою послуги SIM Check фінансові організації проводять додаткову перевірку і точніше оцінюють ризики неповернення коштів, наприклад при оформленні кредиту. Як правило, ми рекомендуємо своїм бізнес-клієнтам комбінувати послугу SIM Check із сервісом кредитного скорингу, щоб знизити фінансові ризики».

Серед переваг послуги SIM Check можна виділити 3 ключових:
• Додаткова перевірка для більш ефективної боротьби з шахрайством;
• Додаткова ступінь захисту клієнтів банку і МФО від неправомірних дій;
• Зниження рівня проблемної заборгованості і негативних відгуків,
• Вартість сервісу не залежить від типу або розміру бізнесу, а залежить від кількості звернень за даними.

____________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 149 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz