Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Фінанси і страхування » 2021 » Лютий » 19 » Смарт-Гроші: в 2020 році популярність мобільних фінансових сервісів серед абонентів Київстар зросла на 19%

Розміщення новин компаній

Смарт-Гроші: в 2020 році популярність мобільних фінансових сервісів серед абонентів Київстар зросла на 19%

В середньому в четвертому кварталі близько 900 000 абонентів передплаченого зв'язку Київстар скористалися платіжним продуктом «Смарт-гроші», про це свідчить аналітичний звіт* про затребуваність фінансового продукту «Смарт-Гроші» від Київстар.

У 2020 році в порівнянні з 2019 число тих, хто віддає перевагу оплатам за послуги з мобільного рахунку, зросло на 19%. Найпопулярнішими сервісами оплати з мобільного рахунку стали - благодійні внески через USSD, оплата телебачення і інтернету, міжоператорський переказ коштів, оплата проїзду в міському транспорті і в таксі, поповнення ігрових акаунтів і погашення кредиту.

«Ми бачимо, що популярність оплати товарів і послуг з мобільного рахунку стабільно зростає. Тому ми зі свого боку постійно поповнюємо каталог «Смарт-Гроші», адже безготівкові сервіси роблять цифрову економіку для населення доступніше. Крім того, платити з мобільного рахунку також гігієнічно, зручно і надійно, як і банківською карткою», - коментує Олена Суворова, директор департаменту мобільних фінансових сервісів Київстар.

Київстар регулярно оновлює список сервісів і проводить акції зі скасуванням комісії або кешбеком на різні види послуг. У 2020 році спільно з міжнародною платіжною системою LEO для абонентів Київстар були запущені нові популярні сервіси: оплата електроенергії з Львівенергозбут, оплата парковки в Харкові і в додатку Parking UA, а також покупка ліків з Liki.24.

З каталогом сервісів можна ознайомитися на сайті money.kyivstar.ua, актуальні пропозиції та акції знайти в розділі Акції.

Довідка про методологію:
*Київстар проаналізував дані щодо користування сервісами в рамках фінансового продукту «Смарт-Гроші» в період 2020 року порівняно з 2019 роком серед абонентів передплаченого зв'язку Київстар (близько 20 млн абонентів).
_______________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 210 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz