Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2020 » Грудень » 16 » СМАРТФОН ДЛЯ БАТЬКІВ: КИЇВСТАР ВИПУСТИВ НОВИЙ СЕЗОН КУРСУ З МОБІЛЬНОЇ ГРАМОТНОСТІ

Розміщення новин компаній

СМАРТФОН ДЛЯ БАТЬКІВ: КИЇВСТАР ВИПУСТИВ НОВИЙ СЕЗОН КУРСУ З МОБІЛЬНОЇ ГРАМОТНОСТІ

В рамках соціального проєкту «Смартфон для батьків» мобільний оператор створив нову серію освітніх відеоуроків для людей елегантного віку. Короткі ролики допоможуть дізнатися, як оплачувати корисні послуги в Інтернеті, які базові принципи онлайн-безпеки в смартфоні та як користуватись соціальними мережами.

За рік існування ініціативи портал відвідало понад 120 тисяч унікальних користувачів, а навчальні відео зібрали більш ніж 100 тисяч переглядів на YouTube. Проєкт підтримали в Міністерстві цифрової трансформації України, а в лютому 2020 року розмістили освітній курс на національній платформі «Дія. Цифрова освіта». Також «Смартфон для батьків» отримав найпрестижнішу премію Європи в галузі комунікацій – European Excellence Awards. А минулого тижня ініціатива потрапила до шорт-листа Effie Awards Ukraine.

Освітній проєкт був започаткований Київстар у вересні 2019 року, головна місія ініціативи — допомогти старшому поколінню навчитись повноцінно використовувати сучасні мобільні телефони. А також подолати цифровий розрив між поколіннями та розвінчати вікові стереотипи щодо використання сучасних технологій.

«Карантин та соціальне дистанціювання показали велику кількість проблем, пов’язаних із відсутністю доступу до цифрових рішень для людей елегантного віку. Зараз як ніколи необхідно підтримувати людей старшого віку і допомагати їм опанувати смартфон, який може значно полегшити життя.» - зазначає Ганна Захараш, директорка з корпоративних комунікацій Київстар.

«Смартфон для батьків» містить інтерактивні відеоуроки, які допоможуть пенсіонерам дізнатися про всі можливості смартфона та опанувати необхідні онлайн-сервіси. Завдяки курсу кожен охочий може безкоштовно дізнатися, як встановлювати різні корисні додатки на смартфон, як налаштовувати мобільний інтернет, спілкуватися з рідними в месенджері, відправляти аудіо і відеоповідомлення, записуватися до лікаря онлайн, або просто слухати улюблену музику. Користувачі будь-якого мобільного оператора можуть безкоштовно переглянути освітній серіал на офіційному сайті batky.kyivstar.ua.

Наразі на порталі онлайн-школи вже доступні нові відео про те, як поповнювати мобільний рахунок онлайн, сплачувати товари на сайтах, замовляти та порівнювати ціни на ліки в Інтернеті. Незабаром на сайті з’являться відеоуроки про користування найпопулярнішими соціальними мережами та про те, як не потрапити на гачок мобільних шахраїв.

_________________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 263 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz