Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Дистрибуція і торгівля » 2020 » Жовтень » 16 » Солодка зніжнямба: казкові створіння живуть у світі фентезі від АЛЛО

Розміщення новин компаній

Солодка зніжнямба: казкові створіння живуть у світі фентезі від АЛЛО

До початку осіннього промо інноваційний ритейлер АЛЛО спільно з брендинг агентством TS/D випустили рекламну кампанію в стилі фентезі «Солодка зніжнямба».

Глядачі опиняються у світі, де настав справжній позитиць: рожеві острови, хмари солодкої вати і гаджети, які легко можна зібрати прямо в небі. Залишилося тільки вибрати, хто вас туди домчить: казковий нарвал або може упряжка з милим драконом?

Традиційно апогеєм поточного промо циклу виступає Black Friday. «Наші осінні промо кампанії до «Чорної п'ятниці» історично були провокаційними – трилери з елементами хорору і містики. Згадати хоча б «Жосткий зниждець» або «Ціни Яд», похідні від яких ставали іменами загальними та широко обговорювалися в тусовці. Але в рік локдаунів і глобальних потрясінь ми вирішили відійти від такої концепції й навпаки порадувати глядачів чимось легким, приємним і казковим, зберігши при цьому фірмовий підхід до копірайту», – говорить Артур Матковський, Chief Marketing Officer АЛЛО.

«Кожен з нас іноді мріє опинитися у казці. Ми вирішили реалізувати цю мрію і перенести наших глядачів у світ, де все можливо: наприклад, полетіти у хмари на динозаврі, як у відомому фільмі «Нескінченна історія», і легко дістатися саме до того, чого хочеться. А ще – отримати фантастичні знижки на улюблені гаджети», – резюмує Матковський.

І презент для тих, хто дочитав до кінця – «Позитицьні стікери».

Команда творців промо «Солодка Зніжнямба»

АЛЛО:
Chief Marketing Officer Артур Матковський
Head of Marketing Communications Ольга Яшина
Creative Head Світлана Проців

TS/D Agency:

Дмитро Цапко – Ідея, Арт-дірекшн
Роман Давидюк – Ідея, Арт-Дірекшн, 3D Анімація
Дмитро Мога – Музика, SFX, Монтаж
Соня Максимів – Копірайт

_______________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 337 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz