Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2020 » Грудень » 25 » Співробітники «Параллелі» стали донорами крові напередодні новорічних свят

Розміщення новин компаній

Співробітники «Параллелі» стали донорами крові напередодні новорічних свят

У 2020 році в компанії «Параллель» стартував корпоративний донорський рух. Кожні три місяці співробітники центрального офісу «Параллелі» здавали кров на потреби лікувальних установ Запоріжжя. За рік їх донації допомогли зберегти життя десятків дорослих і дітей.

Напередодні новорічних свят донори «Параллелі» знову вирушили у Запорізьку обласну клінічну лікарню, щоб люди, які потрапили у біду, не залишилися без життєво необхідних переливань крові, щоб мамам не доводилося в розпачі шукати платних донорів для дітей, а лікарям - вирішувати, кому перелити кров, а кому - ні. Для когось саме донорська кров - найкращий подарунок до Нового року.

«У передноворічний період загострюється проблема нестачі донорської крові, а кров хворим потрібна завжди. Тому ми зробили заходи зі здачі крові регулярною доброю традицією для нашої компанії», - розповіла Світлана Бишова, генеральний директор компанії «Параллель».

_____________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 922 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz