Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Послуги » 2020 » Грудень » 23 » Справжній новорічний подарунок- годинний політ над Києвом

Розміщення новин компаній

Справжній новорічний подарунок- годинний політ над Києвом

Буремний 2020 рік вніс корективи у повсякденне життя більшості українців, у тому числі - відзначення новорічних корпоративів. У авіакомпанії МАУ знайшли оригінальне рішення, яке пропонується корпоративним клієнтам авіакомпанії – розкрити магію польоту над величним та святковим Києвом та відзначити свято прямо в небі.

Політ над Києвом – це не тільки неймовірні враження, а також можливість дізнатись, як працює авіація від професіоналів. Під час годинної екскурсії пілоти розкажуть те, про що раніше доводилось лише чути: що таке «польотні карти», «ешелон» та «брифінг», яка погода вважається несприятливою для польоту та багато іншого.

Для пасажирів на борту буде проведена лотерея з цінними авіаційними призами. В пакет перельоту гарантовано включено зимове сонце понад хмарами і прекрасний настрій.

Виліт і приліт буде виконуватися з аеропорту «Бориспіль» на зручному літаку EMBRAER 195 із максимальною місткістю 116 місць.

Послуга доступна виключно для корпоративних замовників.
______________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 247 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz