Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2021 » Лютий » 19 » STARt Yourself 2020-2021: результати програми стажування в Київстар

Розміщення новин компаній

STARt Yourself 2020-2021: результати програми стажування в Київстар

Київстар завершив третій курс програми стажування STARt Yourself. З 2018 року її учасниками стали 70 студентів, 35 із яких в результаті долучились до колективу телеком оператора. У 2020 році стажування було особливим: воно проходило в гібридному форматі — онлайн і офлайн, залежно від вимог спеціальностей.

«STARt Yourself — це проєкт для амбітних молодих людей, які самі будують власне майбутнє і ще в статусі студентів знають, як хочуть розвивати кар'єру. Студенти приходять в колектив Київстар, щоб брати участь в реальних проєктах, втілювати в життя ідеї. Наші співробітники, в свою чергу, готові ділитися досвідом, інвестувати час в розвиток нових талантів. Це взаємовигідний проєкт: компанія готує фахівців, молодь — отримує практичні навички й, відповідно, перевагу на ринку праці», — коментує Оксана Олійник, директор з управління персоналом і розвитку організації Київстар.

До участі в проєкті запрошувались студенти ВНЗ від 3 курсу. Стажування тривало 6 місяців, з серпня по лютий. На цей період стажисти були офіційно оформлені в штат, отримували зарплату, а також мотиваційний пакет, в тому числі можливість навчання на платформах, з якими співпрацює компанія. Графік роботи стажистів адаптувався під розклад лекцій.

Студенти STARt Yourself 2020-2021 практикувалися в технічній дирекції, департаментах IT, B2B, B2C, PR, маркетингу і юридичному департаменті. Стажування пройшли 26 молодих фахівців, 9 з яких отримали пропозицію стати співробітниками компанії.

Для стажистів цього сезону компанія розробила нову програму адаптації, щоб навіть в умовах віддаленої роботи вони почували себе максимально комфортно. Для студентів було створено спеціальну спільноту, де вони могли отримати відповіді на питання, а також неформально спілкуватися між собою, ділитися ідеями та враженнями. Для більш глибокого занурення в бізнес з першого дня вони проходили додаткові лекції та тренінги: Big Data, Маркетингові комунікації, Фінанси та аудит, New Business Stream, Digital, дизайн, CEM, IT, технічний напрям, а також тренінг з особистісного росту та інші. Стажистів супроводжував «бадді» — досвідчений співробітник, який консультував щодо організаційних питань, допомагав зорієнтуватися в компанії, влитися в колектив і набути необхідних професійних навичок.

Програма STARt Yourself має відгалуження: лекції профорієнтації для старшокласників і студентів 1-2 курсів. ТОП-менеджери та керівники напрямків Київстар читають лекції про особливості різних спеціальностей, діляться своїм професійним досвідом та відповідають на запитання слухачів. У 2020 році компанія організувала і провела для 129 молодих людей 5 лекцій: юриспруденція і комплаєнс; Digital SMM, вебдизайн; BigData; маркетинг; фінанси та аудит.

_____________________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 247 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz