Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Інтернет і технології » 2020 » Вересень » 23 » Startup Kharkiv та Каразінська школа бізнесу підписали меморандум про співпрацю

Розміщення новин компаній

Startup Kharkiv та Каразінська школа бізнесу підписали меморандум про співпрацю

Харківська Каразінська школа бізнесу презентувала навчальну програму для молодих підприємців з технологічним напрямком.

Під час бізнес-зустрічі представників Управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів Харківської міської ради і Каразінської школи бізнесу обговорювалось подальше партнерство в формуванні регіональної стартап-екосистеми, було представлено програму для молодих підприємців та преференції для учасників програми ReBOOTcamp 2020.

Один з очікуваних кроків в цьому напрямку — консолідація всіх причетних до стартапів гравців галузі. «Стартап-екосистема зараз на шляху становлення. Формується ком'юніті, що зможе об'єднувати та сприяти розвитку молодих технологічних бізнесів. Наразі такою резиденцією став «Startup Kharkiv» стартап центр нового формату, ініційований владою Харкова», — підкреслила Вікторія Грецька-Миргородська заступник директора Департаменту - начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів Харківської міської ради.

В ході робочої зустрічі між представниками Муніципального стартап центру Харкова і Каразінської школи бізнесу було підписано меморандум про партнерство для досягнення сприятливих умов розвитку стартап-екосистеми в Україні.

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 283 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz