Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Виробництво » 2021 » Січень » 13 » Сучасні умови ринку - це екологічне пакування!

Розміщення новин компаній

Сучасні умови ринку - це екологічне пакування!

Грунтуючись на сучасних тенденціях, ПАТ «ЖЦПК» відновив виробництво яєчних лотків в оновленому форматі на сучасному автоматичному обладнанні з продуктивністю близько 50 млн. шт в рік.

ЕКО свідомість професіоналів Жидачівського целюлозно-паперового комбінату (ПАТ «ЖЦПК») знайшла своє відображення в нових виробах.

В результаті спільних зусиль в листопаді 2020 року на Жидачівському комбінаті стартувала унікальна розробка яєчного лотока «EggHOME». Завдяки конструктивним особливостям виробничої лінії була досягнута міцність і жорсткість лотока.

Сформована комплексна та вигідна пропозиція для надійного пакування і транспортування яєць: лотки на 30 яєць розміщені в спеціально розробленому гофроящику.

Виробництво ПАТ «ЖЦПК» повністю екологічне, яєчні лотки виробляються з ЕКО сировини і відрізняються гігроскопічністю, повітропроникністю, міцністю і простотою утилізації.

Данний проект полягає у розширенні власних можливостей та створенню нових робочих місць на комбінаті, що благотворно позначається для всього регіону.

Жидачівський комбінат запрошує до співпраці фермерські господарства та птахофабрики.
-----------------

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 151 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz