Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2019 » Июнь » 9 » Телепоказ церемонії нагородження конкурсу «Честь Професії 2019» – в ефірі UA:Перший

Размещение новостей компаний

Телепоказ церемонії нагородження конкурсу «Честь Професії 2019» – в ефірі UA:Перший

Распечатать: Телепоказ церемонії нагородження конкурсу «Честь Професії 2019» – в ефірі UA:Перший | Комментировать: Телепоказ церемонії нагородження конкурсу «Честь Професії 2019» – в ефірі UA:Перший
10 червня о 19:40 год. на каналі UA:Перший українці зможуть побачити авторів найкращих журналістських матеріалів року під час телепоказу церемонії нагородження переможців конкурсу професійної журналістики «Честь професії 2019».

За звання найкращих змагалися більше 700 журналістських робіт.

Резонансні матеріали, гострі теми, репортажі, які змінюють життя чи ситуації, захоплюючі розслідування, що здобули визнання української медіа спільноти, – про них та їхніх авторів йтиметься на церемонії журналістського конкурсу.

Також глядачі побачать музичні виступи Заслуженого академічного симфонічного оркестру Українського радіо на чолі із головним диригентом Володимиром Шейком, Каті Чилі, Богдани Півненко, Марічки Бурмаки.
Ведучі церемонії: Юлія Зорій (ICTV), Дмитро Хоркін (Українське радіо).

Усі зареєстровані на конкурс роботи, положення про конкурс та новини, а також інші деталі читайте на офіційному сайті конкурсу. Окрім офіційного сайту, стежити за новинами можна на сторінці конкурсу в Facebook. Ознайомитися із складом Відбіркової комісії та Журі кожної номінації можна на сайті конкурсу.

Національний Конкурс професійної журналістики «Честь Професії 2019» став можливим завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що була надана через проект «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews; та Посольства Швеції.
Генеральний телевізійний партнер – UA: Перший.

Інформаційні партнери конкурсу: Детектор медіа, Суд на долоні, ГУРТ, Громадське радіо, HelpSMI, Українське радіо, AngelFlowers.
_________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 85 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz