Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2019 » Червень » 9 » Телепоказ церемонії нагородження конкурсу «Честь Професії 2019» – в ефірі UA:Перший

Розміщення новин компаній

Телепоказ церемонії нагородження конкурсу «Честь Професії 2019» – в ефірі UA:Перший

10 червня о 19:40 год. на каналі UA:Перший українці зможуть побачити авторів найкращих журналістських матеріалів року під час телепоказу церемонії нагородження переможців конкурсу професійної журналістики «Честь професії 2019».

За звання найкращих змагалися більше 700 журналістських робіт.

Резонансні матеріали, гострі теми, репортажі, які змінюють життя чи ситуації, захоплюючі розслідування, що здобули визнання української медіа спільноти, – про них та їхніх авторів йтиметься на церемонії журналістського конкурсу.

Також глядачі побачать музичні виступи Заслуженого академічного симфонічного оркестру Українського радіо на чолі із головним диригентом Володимиром Шейком, Каті Чилі, Богдани Півненко, Марічки Бурмаки.
Ведучі церемонії: Юлія Зорій (ICTV), Дмитро Хоркін (Українське радіо).

Усі зареєстровані на конкурс роботи, положення про конкурс та новини, а також інші деталі читайте на офіційному сайті конкурсу. Окрім офіційного сайту, стежити за новинами можна на сторінці конкурсу в Facebook. Ознайомитися із складом Відбіркової комісії та Журі кожної номінації можна на сайті конкурсу.

Національний Конкурс професійної журналістики «Честь Професії 2019» став можливим завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що була надана через проект «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews; та Посольства Швеції.
Генеральний телевізійний партнер – UA: Перший.

Інформаційні партнери конкурсу: Детектор медіа, Суд на долоні, ГУРТ, Громадське радіо, HelpSMI, Українське радіо, AngelFlowers.
_________________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 209 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz