Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Медіаринок, pr і реклама » 2020 » Лютий » 13 » Тенденції і прогнози-2020 на українському ринку PR

Розміщення новин компаній

Тенденції і прогнози-2020 на українському ринку PR

10 лютого 2020 р. в Києві, у прес-центрі «Укрінформ», відбулась Інтернет-конференція на тему «Тенденції і прогнози-2020 на українському ринку PR», під час якої експерти компанії Publicity Creating відповіли на актуальні запитання щодо поточної ситуації на ринку та перспектив його розвитку.

Серед основних тенденцій, що спостерігаються на українському ринку PR, зокрема, були названі: відновлення ролі ЗМІ як основного каналу комунікацій з цільовими аудиторіями та збільшення інтересу до PR як до стратегічного інструменту розвитку бізнесу, у тому числі, з боку українських виробників.

«Все більше власників та керівників розуміють, що Public Relations можуть і повинні вирішувати довготермінові, а не короткострокові завдання», - відзначив Валерій Курейко, Директор Publicity Creating.

Експерт також назвав нові тенденції – еко-PR, wellness-PR та PR реновацій.

«Цікавою тенденцією 2020 року буде поява такого напрямку як «PR реновацій».

Цю тенденцію вже можна спостерігати в інших галузях, де є необхідність в реконструкції, реконцепції та реновації: нерухомість, рітейл, енергетика та інші. Аналогічно, доволі багато компаній та брендів потребують перегляду своїх методів просування, їм потрібно вдихнути нове життя та нові сенси у свої корпоративні цінності, вивести свою репутацію на новий сучасний рівень. Професійний PR як раз і покликаний допомогти у цьому», - сказав Валерій Курейко.

Експерти також озвучили свій прогноз розвитку українського ринку PR на 2929 рік. За прогнозами Publicity Creating, зростання ринку комерційних PR у поточному році буде на рівні 7-12%, а його обсяг може скласти від 406 до 425 млн.грн. При цьому, на ринку України працює 100-140 агенцій, основним або одним із основних видів діяльності яких вказані Public Relations.

«Найбільш активно буде розвиватись сегмент PR для В2В-компаній, а також сегмент стратегічних PR – в обох названий напрямках можливе зростання по 10-12% на рік», - відзначила Руслана Плис, Account Director Publicity Creating.

Фахівці також зазначили, що останнім часом стало більше звернень до PR-агенції з боку державний підприємств, професійних об’єднань та асоціацій. На думку експертів, це показник поступового підвищення рівня розвитку PR в нашій країні, адже за кордоном саме державні структури є головним замовником піар-послуг.
__________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 317 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz