Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2021 » Січень » 19 » У 2020 році Ощадбанк надав 4 млрд грн роздрібних кредитів

Розміщення новин компаній

У 2020 році Ощадбанк надав 4 млрд грн роздрібних кредитів

У 2020 році Ощадбанк встановив власний рекорд з роздрібного кредитування, надавши понад 4 млрд грн кредитів приватним клієнтам. Загальний обсяг кредитного портфеля фізосіб перевищив 12,3 млрд грн. У минулому році банк сфокусувався на розвитку таких ключових напрямів кредитування населення, як іпотечні, авто- та карткові кредити.

«Пандемія стала ключовим викликом для банківської системи у 2020 році. Ощадбанк впорався із цим викликом: у нових реаліях ми стали більш гнучкими як у прийнятті рішень, так і технологічно. Було поетапно знижено відсоткові ставки, впроваджено нові програми кредитування та реструктуризації кредитної заборгованості. Наші клієнти нині можуть отримати попереднє рішення за кредитом дистанційно. Завдяки цій системній роботі Ощад – один з небагатьох банків на ринку, який може похвалитись зростанням портфеля кредитів фізосіб у 2020 році», – зазначив Антон Тютюн, заступник голови правління Ощадбанку.

Ощадбанк утримує провідні позиції на ринку за напрямами авто- та іпотечного кредитування. Кредитні продукти Ощаду є незмінними лідерами регулярного дослідження пропозицій найбільших банків України Prostobank Awards.

Наприкінці 2020 року Ощадбанк визнано кращим іпотечним банком (Best Mortgage Bank Ukraine 2020) у рамках міжнародної премії Global Banking & Finance Awards 2020.
_____________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 143 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz