Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Конференції, форуми та заходи » 2021 » Березень » 19 » У Берліні проходить IV Українсько-німецький бізнес-форум

Розміщення новин компаній

У Берліні проходить IV Українсько-німецький бізнес-форум

Організаторами Форуму виступили Асоціація торгово-промислових палат Німеччини (DIHK), Східний комітет німецької економіки (Ost-Ausschuss der Deutschen Wirtschaft) та Німецько-Українська торгово-промислова палата (AHK Ukraine) у співпраці з Кабінетом Міністрів України, UkraineInvest і Посольством України у ФРН. Про це повідомляє пресс-служба Торгово-Промисловой Палати України.

Відкрили захід Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель та Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. Також у відеозверненні привітав учасників заходу Президент України Володимир Зеленський.

Як зауважив Прем’єр-міністр України, за підсумками 2020 року Німеччина посіла перше місце серед торговельних партнерів України в Європі та увійшла до п´ятірки найбільших іноземних інвесторів в українську економіку.

«Розцінюю це як визнання стабільного розвитку української економіки, підтвердження готовності працювати в Україні та співпрацювати з її Урядом. Зі свого боку ми також готові забезпечити представникам бізнесу комфортні, зрозумілі та прозорі умови діяльності в Україні та всебічно сприяти їхній роботі на українському ринку», — зазначив Денис Шмигаль.

Під час Форуму міжнародні фахівці найвищого рівня у чотирьох панелях дискутували на теми промислового розвитку та діджиталізації, енергетики та відновлюваних джерел енергії, харчової промисловості та сільського господарства, а також логістики та інфраструктури. До участі у дискусії запрошені українські міністри з вищезгаданих галузей, а також представники німецької політики та міжнародної економіки.

До складу офіційної урядової делегації включено також президента ТПП України Геннадія Чижикова, який взяв участь у діалозі щодо спільного виробництва, релокації і оптимізації логістики й виробничих процесів.

«Ми налаштовані на посилення процесу залучення прямих інвестицій із ЄС для створення таких виробництв в Україні. Цю ситуацію потрібно змінити, і Україна зараз має прагнення розумно інтегруватись у виробничий простір ЄС», - наголосив Геннадій Чижиков.

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 269 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz