Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Презентації » 2020 » Вересень » 26 » У Харкові складають рейтинг найвідважніших підприємців

Розміщення новин компаній

У Харкові складають рейтинг найвідважніших підприємців

У Харкові стартував незвичний рейтинг «Топ відважних підприємців: Харків», мета якого – розповісти про найвідважніших місцевих підприємців, які не бояться труднощів та розвивають свою справу. Проєкт запустили програма ПриватБанку «КУБ» та онлайн-видання MC Today за підтримки Mastercard Україна.

Подати заявку може кожен підприємець, який вважає себе зухвалим і відважним, хто готовий розвивати свою справу, регіон і країну і у кого є діючий бізнес, зареєстрований в Харківській області. Заповнити анкету на участь можна за посиланням https://specials.mc.today/kharkiv до 14 жовтня включно.

Фіналісти рейтингу «Топ відважних підприємців: Харків» будуть обрані за підсумками народного голосування на сайті інтернет-видання, експертного голосування журі та голосування редакції. Переможці отримають призи від компанії Dell Україна та MC.today. Один з учасників, який пройде редакційний відбір і потрапить до топ-списку підприємців Харкова, отримує можливість взяти участь в прямому ефірі з Василем Хмельницьким на каналі WIN WIN SHOW.

Рейтинг «Відважні підприємці: Харків» проводиться в рамках проєкту «Відважні українські підприємці». Проєкт в 2019 році запустили ПриватБанк та MC.today, щоб підтримати сміливих і надихаючих підприємців з регіонів. Перший конкурс провели для підприємців Дніпра.
_______________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 285 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz