Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Конференції, форуми та заходи » 2020 » Липень » 14 » У Харкові відбудеться Фестиваль креативних індустрій CreateKharkivFest

Розміщення новин компаній

У Харкові відбудеться Фестиваль креативних індустрій CreateKharkivFest

Масштабний дводенний захід проходитиме 17 липня в Колонній залі Північного корпусу Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна та 18 липня на території Ботанічного саду університету. Побачити всі події можна буде в онлайн-режимі.

Фестиваль креативних індустрій продемонструє перетин та інтеграцію різних сфер життя нашого міста, можливості розвитку творчого потенціалу його представників. Показати ресурси та тренди культурного майбутнього міста в поєднанні творчості та інновацій – особливо важливо під час пандемії COVID-19. Проблеми, з якими стикаються представники креативної індустрії, набули зараз нового характеру та інших кутів огляду.

«KharkivSTARTegy 2030» - стратегія міста, наша дорожня карта, що зараз формується командою CreateKharkiv, передбачає активні дії щодо підтримки креативних індустрій. Ми об'єднуємо та зміцнюємо культурні центри і традиції саме в Харкові, задля підтримки митців та бізнесу пов’язаного з творчістю. Запрошуємо вас на CreateKharkivFest до обговорення майбутнього культури та іміджу міста», – зазначила Вікторія Грецька-Миргородська, начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

Усі бажаючі можуть взяти участь у фестивалі онлайн. Для цього працюватиме Telegram-канал @LetsCreateKharkiv, де можна поставити питання або лишити коментарі. Прямі ефіри можна буде побачити на Youtube каналі CreateKharkiv.

У програмі фестивалю – дискусійні панелі із зарубіжними гостями, відомими харків’янами, підписання меморандуму щодо наміру створення Кластеру Креативних Індустрій, посадка дерева-символа креативних індустрій, Fashion-покази під DJ Stream, "Світові мюзікли" у виконанні симфонічного оркестру, хору та солістів ХНАТОБ.

Мета фестивалю - формування і розвиток сектора креативних індустрій, підняття загальної частки креативних індустрій міста у ВВП держави та залучення інвестицій для всебічної підтримки проектів у цій сфері.

Захід організовано Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради за підтримки Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Партнерами є Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна та група компаній DCH.

Детальна програма фестивалю на сайті https://create.kharkov.ua

Create Yourself! Create Your City!

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 226 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz