Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Презентации » 2019 » Август » 15 » У Києві планують відкрити ресторан, де будуть працювати люди з синдромом Дауна

Размещение новостей компаний

У Києві планують відкрити ресторан, де будуть працювати люди з синдромом Дауна

Распечатать: У Києві планують відкрити ресторан, де будуть працювати люди з синдромом Дауна | Комментировать: У Києві планують відкрити ресторан, де будуть працювати люди з синдромом Дауна
Восени 2019 року планують розпочати будівництво найдобрішого ресторану в Києві – Big Hug http://helpbank.com.ua/bighug/ Це ресторан, де будуть смачно годувати, створювати доброзичливу атмосферу для гостей та розвивати суспільні цінності. Головна мета найдобрішого ресторану Big Hug – надати робочі місця людям з синдромом Дауна. Прибуток закладу буде вкладатися в благодійні проекти.

Зараз йде збір коштів на будівництво найдобрішого ресторану. На перший етап необхідно зібрати 50 000 євро. Автори проекту придумали нехитру систему збору коштів і популяризації ідеї. У процесі зустрічей і креативних брейнстормів виникла ідея додати живопису в інтер'єр і зобразити всесвітньо відомі твори мистецтва. На стінах закладу будуть репродукції епохальних художників, серед яких: Сандро Боттічеллі «Народження Венери», Леонардо да Вінчі «Посмішка Мони Лізи» і «Таємна Вечеря». Але, на стінах Big Hug ролі Мони Лізи, апостолів і Богині Венери дістануться наймилішим створінням – пандам. Саме ці ведмедики у багатьох асоціюються з безпосередністю, добротою і ніжністю. Команда з партнерами випустила милу плюшеву панду. Кожний бажаючий може придбати символ доброти і ніжності, іграшку Big Hug – талісман майбутнього ресторану. На даний момент за допомогою продажу плюшевих панд зібрано 5 700 євро.

Автори ініціативи – засновниця благодійного фонду «Анкора» Іда Антонян і засновник благодійного фонду Help Bank Гаруша Антонян.

«Наша сім'я займається нерухомістю і одне з приміщень, ми передаємо під ресторан Big Hug. Від моменту ідеї до сьогодні ми виконали дуже багато роботи. Бізнес-план, пошук партнерів. У нас зібрана сильна команда експертів-волонтерів, які будуть реалізовувати проект – архітектори, ресторатори, фінансисти, психологи. Зараз у нас етап збору коштів, а також запуску інформаційної кампанії. Ми продаємо плюшеві панди, зібрані гроші підуть на будівництво. Є також інші джерела фінансування – ми шукаємо партнерів, подаємося на гранти. Будь-який бажаючий може приєднатися до нашого проекту, ми відкриті до співпраці», – коментує ініціативу Гаруш Антонян.

У ресторані Big Hug працюватимуть люди з синдромом Дауна, серед них вихованці Дарницького та Святошинського будинків-інтернатів. Для підтримки ресторану можна купити панду по посиланню http://helpbank.com.ua/bighug/
______________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: У Києві планують відкрити ресторан, де будуть працювати люди з синдромом Дауна
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 103 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz