Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2021 » Лютий » 22 » У січні 2021 українці оплатили картками покупок найбільше за історію cashless

Розміщення новин компаній

У січні 2021 українці оплатили картками покупок найбільше за історію cashless

У січні 2021 року українці оплатили банківськими картками через мережу торгових терміналів ПриватБанку понад 137 млн покупок на 28,8 млрд грн. Як повідомив керівник Дирекції МСБ ПриватБанку Євген Заіграєв, за перший місяць року українці оплатили картками найбільше за історію cashless - за кількістю безготівкових оплат це майже вдвічі більше за січень 2020 (71,9 млн) та навіть перевищує попередній рекорд грудня 2020 (134 млн).

За даними ПриватБанку, у січні 2021 найчастіше українці оплачували картками покупки в продуктових магазинах і супермаркетах, на які припадає 55% від загального обсягу оплат в термінальній мережі банку. Другими за обсягами cashless-оплат у січні були аптеки (7%), за ними - магазини косметики і товарів для краси (6,2%) та магазини електроніки і побутової техніки (6,1%).

Нагадаємо, у 2020 році українці сплатили картками через мережу торгових терміналів ПриватБанку на суму 325 млрд грн, що на 31% більше, ніж у 2019 році (248 млрд грн). Кількість безготівкових оплат картками і безконтактними гаджетами за минулий рік зросла на 26% - з 1,2 до 1,6 млрд транзакцій.

Зараз в мережі ПриватБанку працює 241 тисяча POS-терміналів. Майже 90% POS-терміналів ПриватБанку приймають безконтактні платежі картками чи смартфонами.
_________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 113 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz